Šílené rachejtle a Nový rok 02

31. prosince 2016 v 23:57 | Erapetsaf+MartinaAyko |  FanFiction
Taak blog nám rozdělil povídku kvůli délce na dvě části, tak tady máte pokračování.


Bylo 31. prosince 6 hodin ráno. Naruto už byl vzhůru. Ostatně jako další dva předešlé dny. Byl celý jak na trní jestli to vůbec stihnou a sám sebe obviňoval z toho, že je tam poslal takhle pozdě a ještě ke všemu v takovýmhle počasí. Ale tak pro jsitotu kontroloval, jestli nezapomněl ještě na něco. Ale naštěstí ne. Ale přece jenom se za ním v sedm hodin zastavil Go, který měl na starosti ohňostroj a doprošoval se svých rachejtlí.
"Ne, ještě ne. Ale jsou na cestě," ujišťoval ho Naruto.
"Ale to už jste říkal včera. Chápete to? Instalace, bezpečnost, všechno…" argumentoval Go a dožadoval se nějaké přesnější odpovědi.
"Kolik času budete potřebovat?" zeptal se pro jistotu Naruto.
"Už včera bylo pozdě," odpověděl Go už mírně naštvaně.
"Jaký máme nejzazší termín?" snažil se Naruto zjistit nejpozdější možný čas.
"Teď hned," odpověděl Go.
Ale nakonec z něj vypadlo, že deadline jsou dvě hodiny odpoledne. Ale bylo na něm znát, že ho to dost sere a že si to u Naruta ještě vybere. Přesně v poledne se ozval od brány menší křik a mohutné povzbuzování. Naruto se rychle podíval, co se to tam děje a po chvíli, kdy nemohl uvěřit svým vlastním očím se vydal k bráně, se Sasukem po boku, který plnil svou povinnost. Na bráně uviděl totálně uřícený, vyčerpaný ANBU jak se míhají v chůzi.
"Hepčík," ozvalo se ze skupinky.
A asi i solidně nachlazených.
"Hokage sama, hepčí. Pardon. Strašně rádi vás vidíme," prohlásil kapitán.
Naruto jenom přikývnul, dotkl se Kioshiho, ujistil se, že se všichni drží a přemístil je za Goem.
"Tak jsou tady," informoval ho Naruto.
Všichni opatrně vyskládali svitky a zamířili nejdřív do nemocnice, kde dostali léky na rychlé zaléčení chřipky a pak domů do postele. Zde zaspali nejnutnější přípravy a vzbudili se kolem desáté večer. V nemocnici ještě dostali upozornění na to, aby nekonzumovali velké množství alkoholu, ale někteří to ignorovali a vesele popíjeli. Mezitím během příprav ohňostroje došlo akorát k jednomu většímu problému a to tomu, že měli nedostatek spojovacího drátu. Nakonec se to ale podařilo vyřešit a Go doufal, že se nic nepokazí. Chvíli před půlnocí měl Naruto proslov, ve kterém všem ninjům poděkoval za jejich práci a následně pronesl novoroční přípitek. Přesně o půlnoci vystřelili k nebi první rachejtle a celý nádherný ohňostroj trval skoro patnáct minut. Zvuky rachejtlí se Konohou nesli skoro do jedné do rána, protože hodně lidí mělo i své vlastní rachejtle. Chvíli po ohňostroji skončili v nemocnici dva ANBU poté, co to přehnali s alkoholem a ten špatně zareagoval na léky proti chřipce. Jedna z mála vět co slyšeli než se odebrali do říše spánku byl rýpavý hlas doktorky.
"Neříkala jsem vám, že nemáte pít?"

Další den ráno se všichni pomalu probouzeli. Naruto výjimečně pracoval až od desíti a procházel žádosti o mise. Najednou mu do kanceláře vletěl holub, zastavil se až o dveře, s akutní žádostí přivázanou k noze. Naruto si povzdechl a pomyslel si, že mu ten Nový rok pěkně začíná. Urychleně rozbalil svitek, zaklel, zavolal posla a poslal ho shromáždit ANBU na novou misi. Jedním z nich byl i Kioshi. Když u něj zaklepal posel s tím, že se má hlásit u Hokageho a že je to akutní, tak myslel, že ho z toho klepne. Třetí akutní mise během posledních dvou týdnů. Ale nakonec tam vyrazil, sešel se s týmem a k nelibosti manželky odešel na další, tentokrát dlouhodobou akutní misi. A ANBU, co prvně neposlechli rady lékařů si v nemocnici poleželi asi týden. A vše se tak nějak vrátilo do obvyklých kolejí.
 


Komentáře

1 Niko Niko | 9. ledna 2017 v 17:44 | Reagovat

Hrozně nerad píši negativní komentáře :-( ----------------------------------------- Heh, no alespoň, že ve vašem případě to udělat nemusím. :-D Byl to docela poutavý příběh, místama jsem se i docela zasmál :D :D A jak už samotný blog řekl dost dlouhý :-D Ale tak co, 8-) Bylo dost super vymyslet nějakou povídku k novému roku, i když jsme se všichni těšili spíš na slibovanou Vánoční, nebo další díli RSRS nebo Real life. Ale nevadí ;-) Bylo to super počtení, hodně vidno Ayko a Erapetsaf část, ale obě jste se hodně snažili. Vzhledem k podnapilosti snad gramatiký chyby ani komentovat nebudu :-D :-D I když už trochu opožděně, přeji vám krásný nový rok. Spoustu pozitiv, splněných snů a přání, hodně lásky, peněz a vášně. Přeji aby se i nadále dařilo při psaní tak skvěle jako doteď a i když jsou někdy krušné chvíle, neztráceli jste naději. :-) :-) A ještě něco..... Ma ucta 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama