INFO BLOK 1- situace k nasrání

7. prosince 2016 v 17:38 | MartinaAyko |  Informace
!!!Vůbec první INFO BLOK!!!
!!! Prosím čtěte až do konce !!!

Situace k naštvání, dokonce i více než jen to...
...vše to začalo, když jsem jednou čirou náhodou zjistila, že zde chybí pátý dil RealLife, ze kterého jsem potřebovala určité údaje. Jelikož jak většina z nás ví měla jsem problémy s PC a dvakrtá jsem ztratila celý obsah disku.
Teď ale zpět, chtěla jsem tedy doplňující informace do nového dílu, bez kterých nemohu dále pokračovat.
Několik dlouhých minut jsem brouzdala po blogu a díl se snažila najít, není v žádné z rubrik a ani v koši, že by jsem ho třeba omylem smazala. Není prostě nikde. K tomu jsem zjistila, že vydané díly RealLife zcela nesedí z původními verzemi.
Matně si pátý díl pamatuji a snažím se ho dopsat znovu, ovšem stará a nová úroveň psaní se
nedá zaměnit, a tak díly vypadají zcela rozdílně.
Možná by mě ani tolik neštvalo, že se mi díly pomíchali navzájem a že jsou vydané špatné verze, jako to, že tohle má někdo na svědomí. Už delší dobu pozoruji mírné odchylky z běžného chodu blogu.
Musím bohužel říct, že náš blog tu má nějakou krysu, která ho chce pošpinit.
PROTO: se blog bude zcela předělávat, všechny články budou od teď vymazávány a opravovány do oficiálních verzí (ke každé verzi bude oficiálnost připsána na začátku), proto prosím o obezčetnost a trochu strpení.
Vše se pokusíme dát dohromady co nejdříve a doufáme, že se podobná situace nebude opakovat.
Nadále věříme, že nám dále budete oporou jako ve všech zlých a dobrých časech.
Za celý náš nccteam Martina Ayko
EDIT 1: BARVY PÍSMA I POZADÍ SE OBČAS NEDAJÍ NASTAVIT SPRÁVNĚ, ZA PŘÍPADNÉ KONTRATY SE OMLOUVÁM PŘEDEM
 


Komentáře

1 Niko Niko | 12. prosince 2016 v 21:13 | Reagovat

K-k-krysa O_O  O_O  To je hrozný O_O Kdo to mohle udělat ??? Máš na někoho podezření 8-O To je strašný co se v tý dnešní době děje :-(  A zrovna naše Ayko :-?  Můžeme ti Ayko nějak pomoci :-| Moc mě mrzí co se stalo a jestli nemohu pomoci máš mojí velkou oporu alespoň takhle na dálku ;-)
VZKAZ PRO KRYSU: Táhni odsud a už se tady neukazuj. Tohle je náš blog a my si ho nenecháme zničit, kyanid na tebe!!! :-!

2 MartinaAyko MartinaAyko | E-mail | Web | 13. prosince 2016 v 20:32 | Reagovat

[1]: Ano krysa :-( Podezření mám, ale tak znáš to, nechci nikoho obviňovat bez přímých důkazů :/ Niko obávám e že asi pomoci nemůžeš, tohle musíme udělat my sami, ale děkuji za nabídku. ;-) Snad vše bude brzy OK a děkuji za podporu, moc si jí vážíme :-*

3 Makyna Makyna | 18. prosince 2016 v 17:10 | Reagovat

Tak a tohle mě teda dostalo O_O Teď pred vánočními svátky :-( To je fakt hrozný :-(  Kdo to mohl udělat? Ayko, když máš na někoho podezření tak to s ním řeš! ??? Škoda že ti nemůžeme nějak pomoci :-( Rádi vy jsne ti pomohli...  A jak vám to tedy jde s opravami? :-?  Držím vám palečky a doufám a věřím, že vše.brzy opravíte. Teď se hlavně soustředte na blížící se Vánoce ;-) Ayko jsme tu s tebou, drž se :-)  :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama