Komentáře

1 Niko Niko | 21. listopadu 2016 v 17:38 | Reagovat

Aahgrr, prvně. Moje oči asi vykrvácí z té náhlé změny kontrastu a té šílené barvy. Ayko plz, co to sakra je? O_O  O_O
K povídce: je super že jsi vydala další díl. Ayko, co se děje? pokud se ti už nechce psát, nepsal bych. Nebo prostě piš co tě baví, nebo až tě to bude bavit. ;-)  Trochu krátký díl, ale O.K alespoň něco. Shikaku vyloučen z řad stratégů. Jako vážně ? [:tired:]  O_O Noo, to bude zajímavý. Jinak, doufám, že jsi nezabila hodně lidí a nepřiděláš Narutovi moc starostí. 8-O
těším se na další díl brouku, ale hlavně, nezapomeň, že přednější je tvůj život. Blog ti nikam neuteče a věrní fanoušci si počkají ;-)  :-)

2 Makyna Makyna | 22. listopadu 2016 v 18:27 | Reagovat

Je fakt, že moje oči krvácí, ale o to až tak nejde. Je fakt, že jak už psal Niko mi přijde kapča trochu kratší než je u tebe zvykem. Nevím jestli se ti to zkopírovalo celý, ale přijde mi to místama trochu očesaný. Ale jinak je to super (btw jako vždy) Je super, že Naruto už začal trochu s nějakým plánem jak vesnici vrátit zpět. Doufám, že mu toho nedáš moc, aby se chudák nezbláznil. Jinak, kdy to řekne Hinatě? Nooo? Jsem zvědavá na další díl. Hooodně otevřeých otázek a žádné odpovědi.
Jinak, pokud tě psaní nebaví, nepiš! Nemá to potom cenu. Dej si pauzu a uvidíš. Btw já teď studuju nástavbovku a mrtě záhul to je. Takže chápu o čem asi mluvíš. Jak psal Niko, věrní fans počkají, blog neuteče.

3 MartinaAyko MartinaAyko | 22. listopadu 2016 v 19:25 | Reagovat

za ty vysoce kontrastní barvy se velice omlouvám, ale bílá ani šedá, zelená atd prostě nešli. vzdy se zobrazoval jenom kousek, nebo se to zobrazovalo jenom po kouskach. Jinak, je to trošku kratší než normálně, taky jsem na to koukala.
Niko, ano Shikaku vyloučen z řad stratégů, měl by být inteligentní a tohle si ke kagemu nemůže dovolit, mmh hodně lidí? tož o to co je hodně 😃 A neříkej mi brouku 😝
Maky děkuju, ne nezdá se mi to ocesany, ale ještě to kdyžtak přečtu, super vždy? tak btw děkuju 😃 neboj,.nezblazni se, snad, možná,... eem. kdy to řekne Hinate, em nevím? 😃 je to vážná situace,musí promyslet víš co 😉..
jinak děkuji za vaši podporu, pauzu zatím nechystám, ještě na tom nejsem tak špatně, možná si ntb začnu nosit i do školy a psát ve škole. Erapetsaf taky možná pomůže. takže ještě uvidíme. Blog brzo bude měnit tvář, tak snad vše už bude OK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.