Rok se s rokem sešel

18. ledna 2016 v 20:07 | MartinaAyko |  FanFiction

Rok se s rokem sešel

Zrovna byla středa, den uprostřed týdne a největší chaos. Blížil se konec srpna a Naruto stále neměl rozdělené třídy ani přiřazené nové třídní učitele. Dostavba nové budovy školky se protáhla a Naruto tak zjistil, že nebude moc vzít všechny děti které vzít měl. Byl bezradný. Ani po těch dvou letech co dělal jako Hokage neměl dobré organizační schopnosti. K tomu mu na stole za poslední dny přibyli hory žádostí s misemi které ještě nestihl přečíst. Vedle toho měl tři S mise ke kterým vůbec neměl lidi a jejich zadání už více než spěchalo. Projížděl si seznam žadatelů o mise a přemýšlel koho by na ní mohl poslat. Přeci jen na S mise nemohl poslat jen tak někoho. Původně na jednu z nich chtěl poslat Sasukeho, ale v zápětí to zamítl, ten byl teď více než vytížený. K tomu by se mu hodili lidi z klanu Hyuuga, ale Hyuuga sama se s Narutem ani po tak dlouhé době nebavil a vše akorák ztěžoval. Naruto by mu sice mohl udělit napomenutí nebo uložit nějaký trest, ale nechtěl situaci rozdmýchávat ještě více, než byla teď. Nechal si k sobě zavolat dva vysoce postavené ANBU a doufal, že ho za tohle kapitánka nezabije. V tuhle dobu bylo dost ANBU mimo vesnici a vůbec se mu nechtělo posílat pryč další, ale nic jiného mu v tuhle chvíli nezbývalo. Jen krátce a ve stručnosti vylíčil přivolaným ANBU skutečnost, že i oni se vzdálí na nejeden den a ještě za jejich odchodu začal psát dopis pro kapitánku. Rozhodně se s ní teď nechtěl vidět osobně a dopis pro takovou příležitost, jako je oznámení, že jí vzal dva ANBU, bohatě stačil. Blížila se dvanáctá hodina, čas na oběd. Na oběd, na který Naruto nesměl ani pomyslet, natož se na něj vydat.


Ále no tak, snad jste si nemysleli, že bych skončila Mrkající"Hokage sama, praskla nám další trubka," řekl uraženě jeden z dělníků, když bez vyzvání vešel do kanceláře.
"Tak to máte sakra blbý já vám na novou už dávat nebudu. Jsou to speciální trubky, který jsou sem dovezený až z vířivé. Uvědomujete si sakra jak drahou věc neustále ničíte. Hele, dal jsem vám trubky navíc a teď vám nestačí? Začněte pořádně pracovat a ne neustále něco ničit. Měli jste to mít hotový už minulej týden, mě fakt nezajímá, že jste zničili další trubku, to je fakt vaše věc. Na nový vám nedám a nový taky ne. Dodělejte to co máte a přestaňte rozbíjet věci jinak vám to začnu strhávat výplaty. A pokud se vám to ještě nedoneslo, dneska děláte přesčas a bez příplatku, je vám to jasný?" odbyl ho Naruto a rozhodně neměl v plánu svůj názor měnit.
"Ale Hokage sama, co v tom případě máme dělat? Potřebujeme ty trubky," namítl dělník a zaraženě se na Naruta podíval.
"Tady, objednávací smlouva. Vyplň to a nezapomeň to napsat na jméno vaší firmy. Až to budeš mít, tak mi to laskavě přines a já to rychlostním holubem pošlu do vířivé. Pokud jsou trubky na skladě, tak dorazí příští týden," Naruto mu hodil pár papírů založených do desek, ale nevěnoval mu jediný pohled. Daleko větší pozornost u něj měla další S mise, kterou musel zadat co nejdříve.
"Ale hokage sama, to ....,"
"Vypadni a nevracej se dřív, než budeš mít tu objednávku vyplněnou," zakřičel na něj Naruto a rukou mrštil na znamení rychlého odchodu.
Šokovaný muž si jen povzdechl a rychle se pobral k odchodu. Vůbec nechápal Narutovo chování. On za to přece nemůže. I Naruto si po chvíli povzdechl. Takhle na něj vyletět nemusel. Vůbec mu to nedošlo. Měl toho teď tolik, že vůbec nevěděl, kam se podívat dřív. V kanceláři div nenocoval. Nejvíc ho na tom ubíjelo, že na to, kolik tu strávil času, práce mu neubývala. Znovu si pročítal seznam žadatelů o mise. Byl už skoro u konce, když v tu se najednou vrátil skoro na začátek. Až teď mu došlo, čí jméno si už několikrát přečetl. Jméno, jehož mu nešlo do hlavy o zadání mise v tuhle dobu. Rozhodl se, že přeci jen poruší jednu z nepsaných dohod a vyšle Hyuugu na misi. Nechal si zavolat Nejiho a mezitím se usilovně snažil přijít na to, koho dalšího by s ním poslal. Napadalo ho tolik lidí, které by s ním mohl poslat, až bylo těžké vybrat z toho jenom někoho. Neji dorazil rychleji, než Naruto očekával, a tak mu nabídl alespoň místo k sezení. Když už dorazili i ostatní vylíčil jim zadání mise. Ještě než odešli, promluvil Naruto k Nejimu a poté je všechny propustil s tím, že za třicet minut už budou pryč. Všichni hned zmizeli balit. Přeci jen balení do třiceti minut na S misi, to je trochu šibeniční termín, obzvláště pro to zadání mise, co jim dal Naruto. Zbývala poslední S mise. Seznam žadatelů o S mise byl žalostně prázdný. Spousta lidí Narutovi chyběla. Povzdechl si, už musí ukončit ty spory s Hyuugou samou. Potřebuje hyuugy. Málo kdo se jim dá vyrovnat v jejich síle. Nikdo se nevyrovná jejich technikám a síle byakuganu. Zrovna se nadechl a chtěl zavolat posla, když jen vydechl a téměř na prázdno řekl "Dále."
"Dobrý den, hokage sama, tady je to potvrzení jak jste chtěl," přistoupil k němu ninja a podal mu papíry.
"Velice děkuji, po zbytek týdne shromažďujte další informace a uvidíme, co s tím uděláme. Hned jak to bude možné, tak to pošlu, aby to vyřídili co nejdříve," pokývl Naruto a ninju propustil.
Tentokrát už posla zavolal a nechal si přivést rovnou dva ninji pro případ, že by jeden odmítl. Po deseti minutách odporného čekání a doufání vše dopadlo nad míru spokojenosti a na misi se spolu vydali oba ninjové. Naruto mohl být o to klidnější, že jeden druhému může krýt záda. Ze seznamu si vyškrtl poslední S misi a s klidným svědomím mohl začít vydávat méně podřadné mise. Rozdal několik misí typu A, B a pro pár začátečnických teamu i D. Misí typu C bylo v posledních měsících taky žalostně málo a chuninskych teamu měl v konoze více než by bylo zdrávo.
"Naruto, doneslo se mi velice nemilých zpráv," spustila najednou Tsunade hned jak se za ní zavřeli dveře.
"O čem to mluvíš Tsunade?" optal se zmateně Naruto a hleděl do papíru, který ho mátl spíš.
"Že se v těch papírech tady skoro topíš," zdůraznila, když mu z ruky vytrhla právě čtený papír.
"Tsunade, sama jsi byla dost dlouho Hokage a sama víš, že někdy je papírů prostě hodně. To se občas stává," povzdychl si Naruto a dožadoval se navrácení sebraného papíru.
"Jo jasně, proto ti jako bývalá Hokage nařizuji, abys sis vzal dovolenou!"
"No jasně a papíry za mě vyřeší kdo, nevíš takhle náhodou?" Naruto podepsal jeden z dalších papírů a až poté se podíval na Tsunade.
"Papíry udělám já, ber to jako takovou menší výpomoc. Musíš být více s rodinou, alespoň teď, když je Ahiko malý, no neříkej, roste ti před očima. Nahoď na sebe ten svůj plášť, otevři tu okno a už padej," řekla téměř s rozkazem Tsunade a už, už vystrkovala Naruta z jeho Hokagovské židle.
"Tsunade, já..., děkuji ti," vydechl nakonec Naruto a se zábleskem světla zmizel.
Tsunade se usadila do křesla a hned se pustila do papírů. Naruto tu měl papírů fakt požehnaně. Hned se ujala třídění papírů na hromádky tak jak byla sama zvyklá. Hned přišla na několik nejasností a velice se podivila, když si všimla Narutovi poznámky o nefukčnosti školky, nerozdělených třídách a nedostaku učitelů. Tohle se jí snad v životě nestalo. Prohrábla šuplík a našla si složku se školstvím. Když jí otevřela, velice se podivila. Naruto jí měl rozdělenou do několika různě barevných skupin. Tsunade podle rozpisu nalistovala plánovaný školní rok. Zjistila, že Narutovi chybějí tři třídní učitelé. Naruto měl naplánovaných přes 27 tříd nabouchaných úplně nadoraz. Tsunade vůbec nechápala, jak mohl Naruto nabrat tolik lidí. Takových tříd už dlouho nepamatovala. Ani nevěděla, že by škola mohla pobrat tolik lidí. Normálně by řekla, že je zvědavá, jak to Naruto vyřeší, ale teď momentálně byla v situaci, kdy to musela vyřešit ona. Nechala obeslat několik zpráv a vrhla se na papírování. Byla opravdu zvědavá, jak se tohle vyřeší.
"Hokage sama, tady je,..., eh, kde je Hokage sama," zarazil se najednou dělník, který bez vyzvání vešel do kanceláře.
"Hokage má dovolenou a opovaž se ještě jednou se vejít bez zaklepání. Co chceš?"
"Eh, tady je objednávková faktura pro polyfrentaxový trubky. Hokage nám slíbil, že to zašle speciální poštou, aby to tam došlo co nejdříve," vykoktal dělník pořád zaskočen.
"Jo, ukaž mi to. Já to tam pošlu. Na co proboha chete polyfrentaxový trubky?"
"Opravujeme tu potrubí a Hokage na tuhle část chtěl právě tyhle trubky."
Tsunade jen kývla a propustila dělníka. Hned na to objednávku dala do obálky a zapečetila speciálním symbolem pro expresní poštu.
Naruto
"Miláčku, jsem doma," zvolal nadšeně Naruto když rozrazil dveře do domu.
"Ahoj, co tady děláš?" zašeptala Hinata a objala Naruta.
"Tsunade mi dala dovolenou. Prý toho mám využít. Ještě když je Ahiko takhle malej. Je to hrozný, roste mi před očima. Není to dobrý, vůbec jsem do toho neměl chodit. Neměl jsem tu funkci přijímat. Hinato, miláčku, promiň mi to prosím."
"Ale no tak, byl to přeci tvůj sen. Odjakživa to byl tvůj sen. Nesmíš si to tak brát. Pojď dáme si oběd," usmála se Hinata, krátce líbla Naruta a za jeho přítomnosti se rozešla do kuchyně.
Naruto si povzdechl. Proč nemůže žít normální život jako ostatní. Proč vlastně chtěl být Hokage. Co si tím chtělo dokázat? Teď vážně zvažoval, že odstoupí do funkce a začne žít znovu normální život jako dřív. Věděl, že to bude těžké, ale že až takhle těžké. Když Naruto usedl ke stolu musel se usmát. Už hodně dlouho si jen tak v klidu nesedl ke stolu aby si dal oběd. Úžasná vůně ho tak strašně lákala vyklopit to do sebe celé najednou, ale hned to zamítl. Prvně by to určitě nebylo moc důstojné a navíc by mu žaludek určitě moc nepoděkoval. Rozhodně si nechtěl na první dny své dovolené přivodit si nějaké problémy. Sotva Naruto dojedl rozlehl se domem pláč.
"Já, já se o něj postarám," nabídl se Naruto a vytrhl Hinatě flašku z ruky.
"No to jsem na to teda zvědavá," zasmála se Hinata, ale dál Narutovi nebránila.
Naruto nasadil svůj pohled všechno zvládnu a rozeběhl se nahoru. Naruto otevřel dveře do pokoje a div mu nevypadla flaštička z ruky. Až teď si uvědomil, jak moc málo byl doma. Teď když viděl Ahika zastesklo se mu. S šokem obrátil lahvičku a zjistil, že v ní není mléko, jak si původně myslel, ale jaká si oranžová tekutina, která se nedala určit. Ochutnal obsah lahvičky, který hned vyprskl. To, co bylo uvnitř bylo pěkně hnusné. Tohle přece nemůže dát svému synovi. Protřepal obsah lahvičky a snažil se přijít na to, co vlastně je uvitř. Mezitím zvládl vyndat Ahika z postýlky a posadit se s ním do závěšené sítě, kterou tam stihl přidělat teprve nedávno. Položil lahvičku na zem a přivinul si Ahika k sobě do náruče. Ten hnusný obsah lahve mu přeci nemůže dát. Ahiko ještě chvíli plakal, než přišel na to, že je v bezpečí a uklidnil se. Díval se na Naruta s uplakanýma očíčkama a jen občas vzlyknul. Naruto mu opatrně otřel slzy a podíval se na tu flašku, co měl položenou na zemi. Opatrně se pro ní sehl, ale špatně se naklonil a i s Ahikem v náruči se vyklopil na zem. Oba se vylekali, ale nikomu se nic nestalo. Naruto to ještě stihl vybrat tak, aby dopadl na záda a Ahiko se tím pádem nikam neuhodil. 'Sítě jedna pitomá' pomyslel si Naruto a bezpečně se usadil ke stěně. Rozhodl se, že přeci jen dá šanci tomu pro něj nechutnému obsahu a dá ho Ahikovi. Vzal si do ruky lahvičku a opatrně jí přiložil Ahikovi k puse. Ten si několikrát zkusil lahvičku vzít do ruky, než toho zanechal a plně se začal věnovat obsahu lahvičky. Naruto se podivil. Zdálo se, že Ahikovi to velice šmakuje. Naruto to nechápal, copak malé děti nemájí žádnou chuť. Vypadalo, že ne. Ahiko vše krásně zbaštil zatímco Naruto se snažil té hnusné chuti zbavit. Opatrně se zvedl ze země, aby se zase někde nevyklopili a rozešel se dolů za Hinatou. Opatrně sešel schody a nakoukl do kuchyně. Hin tam nebyla, a tak se rozešel do obýváku. Ovšem ani tady jí nenašel. Povzdechl si a přešel k proskleným dveřím do zahrady. Když jí nezahlédl ani tam, posadil se do křesla a opatrně si Ahika přendal do lepší polohy. Chvíli s ním hojdal, ale jelikož na to nebyl zvyklý, tak ho po chvíli začali bolet ruce. Položil si Ahika zpátky do ležící pozice a zadíval se mu do očí. Tak strašně mu byl podobný. Měl hodně jemné rysy po Hinatě, ale oči po něm. Jeho jemná tvářička byla pro kluky tak neobvyklá. Už teď věděl, že Ahiko bude něčím zvláštní. Po chvíli ucukl a zatřepal hlavou. To, co uviděl v jeho očích ho vyděsilo a překvapilo zároveň. Už tohle někde viděl, ale nevěděl kde. Znepokojovalo ho to. Znovu se podíval do jeho očí, ale tentokrát už v nich neviděl nic zvláštního.
"Kyubi, co to bylo? Co to bylo v jeho očích?" zeptal se v mysli svého společníka.
"Já vůbec nevím o čem to mluvíš Naruto," zasmál se Kyubi, protože mu nevěnoval vůbec žádnou pozornost.
"Víš o čem mluvím a mluvím s tebou, tak dělej, vyklop to, co to měl v očích!"
"Přece to co máš ty ne. To jsi vážně tak hloupý Naruto? Měla to Mizuri, ty jsi můj jinchuriki a bude to mít i Ahiko. Logicky, přemýšlej trochu," odpověděl po chvílii uvažování Kyubi
"To si děláš srandu, jako že je taky jinchuriki? To, to přeci není možný! Nedělej si srandu!" vyhrkl Naruto a pomalu cítil jak se mu spojení s Kyubim ztrácí.
"Srandu si nedělám. Muselo ti to dojít," řekl Kyubi a spojení přerušil.
"Naruto, co se děje? Naruto, miláčku?" mávla Hin už po několikáté Narutovi před obličejem.
"To není nic, co bych ti teď momentálně mohl říct miláčku," řekl Naruto, předal Ahika Hinatě a v záblesku světla zmizel.

Zmizel, beze slova navíc. Jeho problesknutí skončilo v lesích pár kilometrů za Konohou. Tady ho snad nikdo nevystopuje. Ne, že by pochyboval o umění svých stopařů, spíše v to jen doufal. Rozeběhl se hlouběji do lesa a pro jistotu mimo cestu. Po chvíli vyskočil na větve. Sice se mu takhle poběží o něco hůře, ale psy nebudou mít tak lehké stopování. Takhle běžel několik kilomětrů a střídal směr pohybu, než seskočil dolů a podíval se na hodinky. Ještě má nějaký čas. Zkoncentroval si do nohou více čakry a rozeběhl se vstříc svému problému ve snaze najít řešení.
 


Komentáře

1 Niko Niko | 22. ledna 2016 v 16:03 | Reagovat

Ayko, jak je to mozne? To je tak super ze jsi neskooncila s psanim. Btw zda se mi to nebo je tohle pokracovani LNLS? pecka, jeste ze mam.upozorko. Asi bych sem jinak nesel. Ayko ke to super, ale jinak ten konec :o jako ze Ahiko je kyubiho jinchuriki? :o musis pokracovani rychle! btw sry za diak. mobil mi ji nepodporuje.
PS: ma ucta :-D

2 Makyna Makyna | 24. ledna 2016 v 14:27 | Reagovat

O_O  O_O  O_O  O_O Nemožné se stalo možným,... ehm, ok. Páni, to je tak super, že jsi neskončila. Ehm? Přidám se  k Nikovi. To mý být jako pokračování LNLS které tak blbě skončilo? A když už jsme u těch konců, tak tohle je taky pěkně debilní konec. A jako že cože? O_O Co to to? Naruto nestíhá novou školku? What? Na co? A dovolená pro Hokageho, taky pecka. Páni, vlastně celé je to pecka. A Ahiko Kyubiho jinchuriki? Realy? To přeci není možný? ??? Ehm, what ever. Pokračování.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama