Nová kapitola života

7. října 2015 v 18:22 | MartinaAyko
Ták, i přes to všechno, co tu kdysy padlo, ještě jednou a od začátku...


Už tu bylo tolik slibů, tolik omluv, mnohdy výmluv a nekonečně mnoho pokusů to napravit. Áno, přiznávám, ne vždy jsem dodržela to, co jsem tu napsala, ale od teď se vše mění.

1. Jak jste si již asi mohli všimnout, máme novy layout. Za tento krásný layout musím poděkovat skvělé blogerce, povídkářce a taky kamarádce za skvěle odvedenou práci. Byl to úžasný dárek k narozeninám, i kkdyž původně úplně neplánovaně. Tímto ti děkuji Ivanitko ;)

2. Jak jsem již psala o narozenínách, nedávno se mi věk přehoupl na 18 číslo a ani nemohu uvěřit, jak ten čas letí. Od školky, přes základku na střední.

3. Více práce na méně času- asi tak by se to dalo popsat. Mám teď mnoho práce a málo času. Neskutečné, co všechno se dá stíhat za tak krátkou dobu.

4. Povídky- velmi ožehavé téma. Povídky budou,... Teď už opravdu mohu říci budou, dělám na tom snad víc než kdy jindy a jakmile mám o chvíli volného času navíc využiji ho právě na povídky. Takže, dnes můžeme očekávat LNLS 20 díl, páni, taky krásné číslo, no ne? :)

5. Admini- nyní se k adminovství přidává i Erapetsaf a bude vypomáhat s blogem. Tak, přejmě jí hodně štěstí. :)

6. Překlady- překlady budou nadále pokračovat a budou i nadále pouze pod režií Erapetsaf,..., tedy alespoň ty anglické. Co se týče těch slovenských, ty nadále budu dělat já :))

Toť asi vše, co jsem vám tímto chtěla říct. Pokud bude moje úžasná Ivanitko souhlasit, přidám odkaz na její blog.
 


Komentáře

1 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 7. října 2015 v 21:40 | Reagovat

Úžasná Ivanitko nemá námitek, reklama se vždycky hodí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama