Informačka

30. července 2015 v 0:00 | MartinaAyko |  Informace

Advík, plány do budoucna, FF a smazání blogu


Tak, jak to bude dál?
S touto otázkou se tedy trápím skoro každý den. Jsou prázdniny a navíc nmusíme chodit do práce, ale vím, že to nás neomlouvá a že i tak musíme pro blog něco dělat. Ani nevíte, kolik jsem v tom měla plánu. Mám rozepsané další díly všech dosud vydaných povídek a taky, několik nových. Nechci se tu opakovat ani se tu vymlouvat, že jsem díky počítači ztratila všechny data, povídky a podtexty. Nikdy jsem nechtěla, aby to takhle dopadlo a ani aby to vypadalo na blogu takto. Ti, kteří mě znají již déle tak vědí, že blog pro mě hodně znamená a že je to taková moje rodina. Ale teď trochu konkrétně.

Advík : Tak, letos se mi to konečně vydařilo a i když docela hekticky, vystresovaně a nevyspaně zítra dopoledne vyrážím na Advík. Plánuji na akci zůstat všechny čtyři dny, ale jak se zdá, možná to nedopadne. Takže pokud vše dopadne jsem na Adviku k vidění od čtvrtka do neděla. Úplně nejvíce mě snad se...štve ta cesta která mě do Prahy čeká. Mám zbaleno spolu s Erapetsaf a když nad tím tak během psaní tohoto článku přemýšlím, vzpomínám si na jeden z cosplaye, který se mi pořád válí na zemi a čeká na zbalení (A jelikož je Ayko už moc líná, tak bude spoléhat na to, že o něj "zakopne" a nezapomene si ho zbalit zítra.) Na Advik jsou v plánu dva cosplaye Sasha Hell- Seikon a Sasuko- Bender verze Sasuke - Naruto

Plány do budoucna: Plánuji nový vzhled blogu a spolupráci s dalšími FF blogery (pro ty rýpaly jen dodám, že spolupárce je téměř dokončena). Dál bych chtěla blog zařadit i k trochu jinému tématu než jen k FF, ale to se ještě uvidí.

FF: Tak tohle by byla kapitola sama o sobě, tak jen ve zkratce se tu mohu zmínit. Další díl LNLS bude vydán ve středu, Real Life středa/čvrtek, a povídka pro Nika (pokud vyjde) v pátek. Nové povídky budou začínat vycházet v průběhu měsíce.

Smazání blogu: Abych pravdu řekla, tak i nad tímto jsem uvažovala a pořád jsem s touto možností v navážkách. Dříve, když jsem s blogem začínala, tak to bylo úplně jiné blogování, teď mi přijde, že už to docela lidí bere jako práci, ale nevím. Přeci jen se s blogem nedá moc vydělat, ale někdo se tím prostě živí (no hate) Takže, smazání blogu je pořád ještě v kurzu, ale myslím si, že když na tom zase začneme pracovat, tak by náš blog mohl zase obživnout.

Velice se omlouvám za případné chyby, možná tam nějaké budou, ale teď jsem už třetím dnem fakt nevyspalá a ráda bych se dneska vyspala a nabrala trochu energie. Doufám, že jste na mě ještě nezanevřeli a budeme se tu dále "vídat". Velice vám děkuji za vaší podporu, vážím si jí Mrkající Vaše Ayko

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama