Povídková chalenge

4. června 2015 v 16:06 | MartinaAyko |  FanFiction

Povídková chalenge

Máme tu novou povídkovou chalenge a s ní snad i větší rozkvět pro náš blog. Tato povídková chalenge již existuje, ale nejsou pro ní skoro žádná pravidla.
více dole :))

Se mnou a s blogem to bylo v posledních měsících dost špatné a uvědomuji si své chyby. Nezvládala jsem stres, zkoušky a rodinné problémy, měla jsem hodně práce a prostě jsem si nedokázala ujasnit priority a uspořádat si čas. Je ještě více důvodů proč jsem se rozhodla zůčastnit této chalenge a splnit si své cíle. Možná mnozí z vás nebudete mít ani ponětí, co se vám tu budu snažit vysvětlit, ale ti, kteří mě alespoň trochu déle znají, tak to pochopí.
Nedávno jsem se někde zniňovala, co pro mě všechno blog znamená a proč jsem vlastně začala s blogem.... Blog pro mě znamená jakousi uvolňující aktvitu, nové kontakty a rozšíření obzorů, hlavně poznávání nových lidí se stejným zájmem jako mám já. Nebýt blogu, tak snad ani nepoznám tak skvělé lidi jako je Ája, Vita nebo Viola. S Violou jsem se sice nikdy nesetkala osobně, ale vždy to byl člověk s kterým jsem si rozuměla. S blogem jsem začala hlavně kvůli tomu, že jsem četla hodně zajímavýh povídek, které mě při psaní motivovali a některé mi z nich byli u předlohou. Nejlepší blogerkou pro mé začátky byla Ziki-chan, která už taky s blogem bohužel skončila. Bylo hodně autorů, na které jsem už zapoměla, ale na některé se prostě zapomenout nedá.
Abych se tu nerozepsala až moc, tady je moje chalenge:
Povídková chalenge pro týden od 4.16-11.62015.
4.6.-5.6 Real life 7
4.6-8.6 LNLS 18
7.6-11.6 povídka na přání pro Nika (název pořád zůstává záhadou)
Toto jsou moje cíle na povídkovou chalenge pro týden od 4.6-11.6.2015, pokud se mi nepodaří chalenge splnit, bude mi zadán speciální úkol, který vyberu z komentářů pod případným článkem o nezdařilé chalenge
To je zatím vše a těšte se ;))

Gomen :))
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama