Jak, Kdy, Co a Proč

2. března 2015 v 17:13 | MartinaAyko |  Ostatní

Jak, Kdy, Co a Proč...Tak, abych vám snad upřesnila mojí neaktivitu. Pž´ředem upozorňuji, že píšu pouze za sebe...
V prv ní řadě bych se vám chěla za mojí neaktivitu omluvit, ale vím, že mě nic neomlouvá, ale tak, vážně GOMEN.
Lenost nebo povinnost- Toto bych ráda vysvětlila, protože tohle mě už dost štvalo. Není to tak, že bych byla líná a nechtělo se mi psát, ale v poslední době jsem musela udělat hodně věcí, které mi prostě nedovolovali tolikk psát na blog. Asi před měsícem jsme se s Erapetsaf radovali, jak jsme s logem pokrčili, článků se vydávalo dost a i vy jste docela potěšili, i když to mohlo být lepší :)). No a od té doby se to tak nějak vedlo zase z kopce.
RychlostxKvalita- myslím, že vůbec neplatí, že čím déle autor povídku píšed, tím je lepší. tohle mi ani nepřijde. Teď mi to něktř z vás asi vrátí, ale myslím, že čím déle člověkpov ídky píšd, tím více v nih tápe. Ano, z několika povídek vlastní zkušenost. Ale zpátky...
Čas- jak jsem již psala, neměla jsem moc času na to psát povídku, ale teď by ch měla mít více času, atakže už byto mělo být lepší.
Hokus pokus- pokusím se vám vydat LNLS i RealLife do konce týdne, ale nic neslibuji. Povídka pro Nika na konec měsíce, jako třešnička na dortu :)) Už mám i název a část. Škoda je toho konce, který si Niko tak strašně přál.
A na závěr- mám pro vás jedno překvapení, ale na tu si budete muset počkat :P :))
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama