INFORMAČKA

11. ledna 2015 v 13:26 | MartinaAyko |  Hlavní menu
Ano, je to jako pěst na oko
viz. perexAno, vím, že tato změna vzhledu je jako pěst na oko, z černo barevné s naším logem zpět na bílou, ale změna je potřeba. Vaše Ayko si totiž hrála s nastavením a trochu se jí to pomotalo. Takže. během tohoto měsíce vytvořím nový vzhled blogu, ale nezaručiji, že se vše nebude ze dne na den měnit. Musíme vytvořit nové logo a více to přizpůsobit rozměrům blogu. Také se sem možná umístí i vaše oblíbené klikací ikonky( s tím ale moc nepočítejte, protože to dá moc práce a Ayko na to nemá náladu :P. To by nejspíš muselo nastat osvícení, aby Ayko něco takového dělala.)
Takže, ještě jednou se vám moc omlouvám, za rány, které vám způsobí tato náhlá změna, ale jak jsem již řekla, změna je potřeba. To buďte ještě rádi, že jste neviděli, jak blog vypadal potom, co jsem si hrála s nastavením.
Ano, spousta z vás by možná řekla, že když mám tak dlouhou chvíli, měla bych spíše dopsat RealLife nebo psát další díli LNLS a další povídky a překlady které vám slibuji, ale věřte, že i na tomhle se dělá. Ano, Ayko se asi bude muset odnaučit krátit si dlouhou chvíli tím, že si bude hrát s nastavením...Smějící se
 


Komentáře

1 Niko Niko | 14. ledna 2015 v 18:58 | Reagovat

Jujík... :)) No jo, to je prostě naše Ayko, aby si pořád s něčím nehrála. Ano, nastavení blogu je určitě velice lákavé, že :)) Ano, to si jistě dokážeme představit..., a naše Ayko, to je člověk, který si tutu nádhernou věc nemůže jednou odpustit, aby si celý blog zase nepředělal. Ayko, prosím, prosím, udělej s tím něco. Moc mi to kazí oči. A myslím, že i jiným. Máš pravdu, je to jako pěst na oko. Prosím, prosím, znovu tmavší odstín. Jestli ti můžu do toho kecat, bylo by dobré i černé pozadí na články, takže bílá moooc svítí.

2 Makyna Makyna | 15. ledna 2015 v 15:34 | Reagovat

No, na tohle snad ani nejde komentovat. Myslím, že Ayko to sama vidí a zná náš názor, tedy alespoň můj. Hlavně s tím udělej něco a dost rychle.

3 Kawai Kawai | 18. ledna 2015 v 11:43 | Reagovat

Ahh, tak jsem to zase propásla. Škoda, že jsem něměla tu čest vidět, co jsi s tím zase provědla.  Ale tohle je teda něco. _O  O_O  O_O Až mi to teda vyrazilo dech. Vypadá to skvěle. A koukám, že už se ti konečně podařilo přidat smajlíky ;-)  ;-) . A dokonce ikonky k uživatelům :-)  :-) Pro teď dobře odvedená práce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama