Kishimoto zhebni!

30. října 2014 v 16:42 | MartinaAyko |  Hlavní menu

Kishimoto zhebni!

Pozor spoiler díl 698


Ták, hned ze začátku se chci omluvit Áje, že jí tak trochu kopíruji, ale tohle mě teda vážně dostalo. Je to vyjádření k Naruto manze díl 698. Pokud jste ještě mangu nečetli, doporučuji to urychleně udělat. Je to sice zatím jen tlumočení, ale to úplně v pohodě stačí. Pokud jste Sasu fans, doporučuji se obrnit pořádnými nervy a dát vše, čeho si ceníte do dostatečné vzdálenosti od vás. A nebo druhou možností je, nečíst to vůbec. Tady je to nejhlavnější z mangy.

Kishimoto, toto hraničí s mezemi, které jsme schopni přijmout. Nejen, že zabiješ všechny Uchihy, pak k tomu ještě Itachiho, Nejiho a aby toho nebylo málo, prozatím Sasukemu a Narutovi sebereš ruku. Ah, What?

Tímto nechci propadat čím dál tím větší nechuti na toto anime, ale pokud se Kishimoto neprobere, tak brzo skončím i s tímto anime. Byla bych nerada, kdyby to muselo skončit smrtí Sasukeho či někoho jiného. Myslím, že každý Sasu fanda čeká, kdy se Kishimoto vzpamatuje a vrátí nám tam starého dobrého Sasukeho, aby vše mohlo být, skoro tak jako dřív. Ale snad i každý fanda do tohodle anime chce, aby tahle nesmyslná bitva skončila a vše se uklidnilo. Aby už byl konečně mír mezi všemi a nemuselo se neustále bojovat.


Ale tímto si to prostě posral Kishimoto. Jinak to prostě říci nejde --- Chcípni v pekle
 


Komentáře

1 Niko Niko | 31. října 2014 v 15:43 | Reagovat

Tak to přesně sedí. Ježiš no, to je teda vážně skvělý. By mě zajímalo na čem se sjíždí. Protože ty jeho stavu jsou už fakt až s mezí slušnosti. Já sice Naruta jako takového rád nemám, ale fakt mi je líto Sasukeho. Vím, co po tobě chci ve své povídce, ale Sasuke mi je fakt milejší, než Naruto. Ah, Why not Kishimoto

2 Marikawa Marikawa | 14. listopadu 2014 v 18:28 | Reagovat

Ty si vážne retard. Sasuke je úplný kokot, a Sakura najväčšia piča v Naruto. Bodaj by tú ich dcéru doslovne "Šalát Uchiha" prešiel kamión. A Sakuru tiež.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama