Říjen 2014

Kishimoto zhebni!

30. října 2014 v 16:42 | MartinaAyko |  Hlavní menu

Kishimoto zhebni!

Pozor spoiler díl 698

ŠOK

25. října 2014 v 12:37 | MartinaAyko |  Hlavní menu
Tak jak jsem již psala k LNLS tento blog mi způsobil tedy dost veliký šok. 54 návštěv za jeden den, to byl na mě najednou trochu velký šok. Vím, že sem lidé chodí a čtou a jsou líní psát, ale že tady přečtu až takhle velké číslo, to jsem tedy nečekala. No ovšem to, že mě to velmi potěšilo, nestačí k tomu, aby mi to přidala čas navíc, a tak to nemění nic na situaci, že se článku budou trošičku opožďovat a překlady do slovenštiny budou teď na nějakou dobu úplně pozastaveny. No, každopádně me těší, že na mě stále nezapomínáte a jdete se mnou dál.

Děkuji :))


LNLS 14 (CZVERSION)

22. října 2014 v 16:33 | MartinaAyko |  LáskaNinjaLoutkaStrom CZ

Ahojky :))

Tak jsem tu opět a zase zpět a s radostí i vám musím oznámit, že jsem se opět dokopala k tomu tu něco vydat. Teď jsem se koukala na statistiky a málem se mi zastavilo srdce... :) musím říct, že takový šok jsem nezažila už hodně dlouho...(no co, vc v sam. článku)
... Ták. užijte si další díl pod perexem. Doufám, že to po tak dlouhé době bude stát za to.
....... Ale ještě budu ošklivá..., ještě taková menší organizační věc na kterou mě Erapetsaf nemohla upozornit samozřejmě dřív než " o 20 dílů" déle... Jedná se o menší nesrovnalosti v díle č.6, který je již opravený... doporučuji si ho znovu přečíst, nebo jen vyznačenou pasáž, aby se upravili nesrovnalosti v ději...( odkaz http://nccteam.blog.cz/1305/laskaninjaloutkastrom-dil-6 )
Tímto už vás přstávám zdržovat :))