Dlouhé Info Po Dlouhé Době

30. března 2014 v 18:51 | MartinaAyko+Mika |  Informace
Ták, máme tu po dlouhé době Info, ale nebojte, není tak dlouhé jak se tu píše...Usmívající se


1) Minulost
Minulost házím za hlavu, neohlížím se na ní, ale aby jste věděli, co se dělo... Dlouho jsem sem nic nedala, nečetla povídky osatních povídkářů, zkrátka na Anime zapoměla. Jde hlavně o to, že jsem na nic vůbec neměla čas. Řešila jsem dost problémů a praxe mezi profíkama byla až moc náročná na to, abych po šesti hodinový pracovní době byla schopna něco napsat. K tomu se ještě přidali hádky se spolužačkama, které taky ta praxe trochu blbnula. Měla jsem v hlavě zmatek, byla jsem unavená. Nemohla jsem skoro nic dělat. Kolikrát mi přišlo, že ani nemůžu dýchat. Ano, Ayko byla na DNĚ. Lidi, dejte si bacha na to, co chcete udělat!

2) Součastnost
Přes víkend jsem se trochu zaklimatizovala a užila si ho. Po dlouhý době jsme se sešli s Erapetsaf a Cvrmenem a vyrazili na malý výlet (viz. článek TRIP, vyjde buď zítra nebo v úterý). Dneska jsem se ještě s Erou stihla domluvit na tom, jak se bude pokračovat ve spoluautorce a také mi pomohla, abych se konečně pohla v LNLS ve kterém jsem se na dost dlouhou dobu sekla. Teď chci něco konečně dokončit a zase se trochu pohnout. Zatím to vypadá nadějně, ale jak to bude vypadat zítra až se vrátím do školy, těžko říct. Ale pokusím se to pro vás ustát.

3) Budoucnost
No, tu zatím vidím realisticky, takže žádný růžový brýle.
1.Chtěla bych zveřejnit povídky-jednorázovku, mám jí hotovou na papíře, z části přepsanou v PC. Je to jeden z mých prvních výtvorů, a ještě k tomu psaná v "ich" formě. Ale asi vám jí přepíšu aby jste se pobavili nad mojí neschopností.
2. Další nová povídka dlouho rozepsaná a několikrát upravovaná. Ale myslím si, že by mohla mít úspěch. No, uvidíme.
3. Samozřejmě LNLS, jen co dopíšu další díl tak vydám ;) Jou, vím, že jsem slibovala brzký díl, ale důvody už znáte. Děj čekat nebudete, to vám slibuji. Se ještě budete divit, co já vymýšlím.
4. Real Life, no, to je kapitola sama sobě. Tahle povídka se mi trochu odcizila, ale snad k ní najdu znova cestu. Hlavně jsem se trochu ztratila v ději, takže budu muset vymazat ty blbiny, co jsem tam napsala Plačící. Bohužel, ne vše se daří tak jak má.
5. Další povídky bych zatím nechala být. Možná by se tu mohlo oběvit ještě něco jiného, ale to ještě nemám v plánu. Jak jsem už psala, budoucnost vnímám realisticky, takže možná nebude nic. Záleží jen na tom, jak se bude vyvíjet situace.

Pro všechny kdo si myslí, že už nic nezvládnou. Postav se na nohy, zatni pěsti a podívej se na to druhou stranou. Pokud si věříš, můžeš dokázat všechno.
 


Komentáře

1 Viola Viola | E-mail | Web | 6. dubna 2014 v 1:36 | Reagovat

S tou poslednou vetou na 100% súhlasím, ak si veríš .. dokážeš všetko! :3
Aye sir! Som na tvojej strane Ayko-chan a nech sem už pridáš alebo napíšeš čokoľvek, som si istá, že to bude skvelé! ^^

2 Martina Ayko Martina Ayko | E-mail | Web | 14. dubna 2014 v 16:48 | Reagovat

Ah, vďaka Violka, nestrachuj sa, už na tom robím ;). Eště raz za tvoju podporu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama