Informačka 005

24. července 2013 v 21:28 | MartinaAyko |  Ostatní
Ahoj, Tak, co nejvíc stroze a jednoduše. Sákra, to asi nepůjde.
Pokráčko čti pod perexem :))

Ták, už dlouhou dobu si furt říkám, napíšu to sem. Neměla jsem na to však čas, tak to já debil píšu teď večer. Dneska jsem se rozloučila ze všemi ze kterými jsem mohla a se kterými jsem nemohla (tedy s vámy) se loučím teď. Ah, proč loučení? Zítra někdy dopoledne odjíždím k babičce do Mladé Boleslavy. Odtud pozítří, já a Cvrmen + moji rodiče, odjíždíme do Itálie. Konkrétní oblast, Palmová Riviera, ještě konkrétněji, Mantincucuro. Tak, doufám že jste pochopili. Aynka si jede na dovolenou. Jede si odpočinout od povídek, od projektů, od YouTube hateru, od stresu. Vrátím se vám až někdy za dva výdny, takže blog MOŽNÁ bude stát. Ale jen možná. Pokud mi má pomocná ruka pomůže, napíšu jí rychle co by měla a kdy by to měla vydat. Ale pokud se na mě vysere, tak já se na ní příště vyseru taky a z kriminalistiki jí zkoušet nebudu. Já teda doufám, že se na mě nevybodne a nenechá mě v tom. Ale vím, že se na mě už moooc těší. Teda alespoň podle toho, jak jsme se bavili. Já se na ní taky teším. Moooc se a ní těším. Má zpřízněná duše. Tak pokud to čteš, doufám, že mě nezradíš. Ještě si s těbou zejtra promluvím.
Už mě nezbývá tedy nic jen vám popřát další hezký dva týdny prázdnin a přeju vám taky aby jste to tu beze mě zvládly. Ale vy to určitě zvládnete. Mám vás ráda.
PS: Všem Kristýnkám vše nej nej. A na Slovensku samozřejmě všetko nej, nej Vladimirům.
Toť opravdu vše, mám vás ráda a ahoj za 14 dní. Ovšem vás budu informovat a budu přinášet vše, co jsem zdokumentovala. :))
 


Komentáře

1 Viola Viola | E-mail | Web | 24. července 2013 v 23:16 | Reagovat

Krásne si to uži Ayko-chan ^^ Ja som nikdy nebola v Taliansku tak sa teším na tvoju dokumentaristiku ;) A vlastne som ešte nebola ani v Česku ani na Morave :3 Tak si to pekne uži :) Zrelaxuj .. vykašli sa na haterov:) Oddýchni si od poviedok, projektov, YouTube , stresu a od všetkého čo by ťa mohlo trápiť :) Mám veľmi rada tvoj blog tak sa už teraz teším kedy sa vrátiš ^^
Sayonara Ayko-chan! ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama