Červenec 2013

LáskaNinjaLoutkaStrom8

31. července 2013 v 17:52 | Erapetsaf+MartinaAyko |  LáskaNinjaLoutkaStrom CZ
Sakura se na něj podívala a vůbec nevěděla na co Sasuke naráží. Usmála se a zkusila si menší vtip. Nechtěla mu přímo říct co se včera stalo. Nemile jí překvapovalo, že si na nic nepamatuje.
"Zkus si vzpomenout."
"Co myslíš že dělám celou dobu," opáčil se Sasuke.
"Nevím," Sakura mu to nechtěla ulehčit "Nechceš jít ke mně? Dám ti něco k snídani. Třeba si vzpomeneš."

Ka-Boom: 004: Katastrofa

28. července 2013 v 15:53 | Erapetsaf+Leone4587 |  Ka-Boom
Naruto, Hinata, Sasuke a Sakura sa stretli pred Ichiraku. Išli sa najesť, ale zakričala na nich Ino s...Kibom.
,,Sakra," precedila Sakura pomedzi zuby a nahodila falošný úsmev.
,,Ahojte, môžeme sa k Vám pridať?" spýtala sa Ino nadšene. Kiba sa iba pozdravil. Nechceli byť zlí, tak to prijali. Dali si rámen (kôli Narutovi tam museli byť 10 minut potom, čo všetci dojedli). Potom zašli do reštaurácie.

Informačka 005

24. července 2013 v 21:28 | MartinaAyko |  Ostatní
Ahoj, Tak, co nejvíc stroze a jednoduše. Sákra, to asi nepůjde.
Pokráčko čti pod perexem :))

LáskaNinjaLoutkaStrom

22. července 2013 v 22:31 | MartinaAyko |  LáskaNinjaLoutkaStrom CZ
Po dvou měsích konečně další díl. Moooc se omlouvám, ale mám těch povídek prostě moc. Joo, jsem tak blbá a má rozepsaných mooc povídek najednou. Zkouším se to nějak kombinovat, ale je to těžký. Mám jednu oblíbenou, kterou píšu skoro furt, a tak na ty ostatní nezbývá moc času. Ale asi si budu muset říct STOP a začít psát to, co chcete vy :)) Tak si užijte další dííl. Nebudu vás tu už znechucovat dalším komentářem.

Ka-boom, alebo niečo iné,ako klasika:003- Letiací čas

21. července 2013 v 13:52 | MartinaAyko+Leone4587 |  Ka-Boom

Ahojte, ták máme tu další pokračování Ka-boom. Znovu píšu díl tři. Předchozí díl byl díl 2, ale jelikož jsem prostě tele, tak jsem to zvorala :)) Jasně, jen do mě. Tak , další díl pod perexem :)) Užijte si ho.


Ka-boom, alebo niečo iné,ako klasika:002- Horrorový špecial

14. července 2013 v 14:13 | MartinaAyko+Leone4587 |  Ka-Boom

Ahoj, tak, máme tu další pokračovaní povídky Ka-boom, alebo niečo iné, ako klasika. Ospravedlňujem se za případné chyby. Vkládám to sem tak, jak mi to pošle Leone. Velmi dík Viole za to, že se tak známá a skvělá povídkářka se podívá občas ke mě na blog. Díky Violo. No nič, další kapitola tu.

Všetci zariadiliNerobili nič zvláštne. Hovorili si, čo robili cez prázdniny. Potom mali obet a potom boli po škole. Kakashi prišiel za Narutom a Sasukem do triedy.
,,Upracte triedu!" prikázal im a odišiel.
,,Hej, Sasuke, prečo sa so mnou nerozprávaš?" prehovoril Naruto.
,,Drž h*bu, chcem ísť ešte za Sakurou," odbil ho Sasuke.
,,Za Sakuru vdačíš mne! Ja sa nechcem hádať," Naruto sa pokúsil udobriť.
,,Hm, dobre, aj tak to nebola tvoja vina. Ak chceš, mám v taške pár smradľavých bomb," Sasuke sa usmial. Išli spolu pred zborovňu.
,,Tri," šepkal Sasuke. ,,dva, jedna...TERAZ!" vykríkol a začali hádzať bomby do zborovne. Potom utiekli.
,,Tak, ja idem za Sakurou," rozlúčili sa a dali si svoj pozdrav. Naruto išiel za Saiom a Ino.
,,Hej, nemaš byť po škole, brácho?" ihneď sa ho pýtal Sai.
,,No, áno, ale to je nadlho. Počkať, dnes je piatok, neurobíme si u mňa horrorový večer?" Naruto dostal super nápad. Ino a Sai súhlasili. Potom Naruto poslal SMS-ku Sasukemu, Sakure, Hinate, Kibovi, Shikamaruovi a Choujimu. Shikamaru mal zaobstarať nejaký program. Sasuke filmy. Chouji občerstvenie. Kiba nejakú zábavu. Ostatní mali doniesť niečo, čo chceli. Naruto zaobstaral miesto. V jeho dome. Všeci zariadili všetko to, čo mali. Nasáčkovali sa k Narutovi.
,,Aký film si pustíme ako prvý? Máme tu: Nezvratný osud 1, 2, 4; Resident Evil 1, 2, 3, pomsta; SAW; Paranormal Activity 4 a Texaský Masaker motorovou pilou," oznámil Naruto. Hlasovalo sa. Vyhrálo Paranormal Activity 4. Všetci sa báli, iba Sasuke a Sakura sa venovali sebe. Hinata sa snažila tuliť k Narutovi, ale Naruto sa bál viac než ona. Kiba, Shikamaru a Chouji napäto pozerali s popcornom v ruke. Po filme si išli rozprávať horrorové poviedky. Začal Kiba a Sasuke a Sakura sa potajomky vytratili k Narutovi do izby.
Sasuke a Sakura
Ďalej sa venovali príjemnej činnosti, dokým sa Sasuke nepotkol o nejakú knihu.
,,Aha, to je Narutov deník!" vykríkol a zdvihol knihu. Bolo na ňom napísané "Neotvárať". Naruto si skryl kľúč do denníka. Sasuke ho odtial dostal. Odomkol ho a začali si čítať.
Ani nevedeli, aké má Naruto skušenosti s niektorými vecami.
,,Aha, tak preto bol taký odborník na nás!" vyjasnilo sa Sakure. Čítali ďalej a zisťovali, aké je Naruto prasa. Boli skoro na konci. Sasuke zbral pero a na celú stranu napísal "Sasuke was here" a odložil deník späť.
Medzitým v obývačke
Kiba dopovedal svoj horror. Hinata opäť sedela veďľa Naruta. Ďalší horror mal povedať Chouji.
,,Môj horror je veľmi krátky, ale strašidelný. Raz som si robil toast. Toastovač práve pípol, ale keď som vybral toast, tak som zistil, že ten toast bol....NEDOPEČENÝ!!" dopovedal Chouji a skryl sa pod deku.
,,To bolo zaújmavé, teraz ty Sasuke. Sasuke, Sasuke?" Naruto si všimol, že tam Sasuke nie je. Všimli si, že tam ani Sakura nie je.
,,Nechajme ich tak, potrebujú súkromie," skonštatoval Kiba. Ďalej si rozprávali horrory. Za nedávno sa tam votreli aj Sai, Ino a Temari. Shikamaru sa cítil v Temarine prítomnosti nesvoj. Zanedlho z toho urobili mejdan. Ino si chcela ísť do kuchyne udať urobiť nejaké toasty. Sai využil situáciu a išiel za ňou. Ino sa ho zľakla.
,,P-prepáč, ja som Ť-ťa ne-nechcel vy-strašiť," začal sa vyhovárať Sai. Ino sa nad tým iba zasmiala a dala mu prsty na pery, aby ho umlčala.
,,To je v pohode," povedala. Sai jej už-už chcel povedať, čo k nej cíti, ale ona ho pobozkala (no comment). Takto tam ostali už dlho. Potom prišiel Naruto.
,,Ehm...ja som si prišiel po banán," povedal Naruto. Ino sa od Saia odtrhla. Obidvaja prikývli. Naruto si vzal ten banán a ziedol ho.
Potom všetci odišli. Naruto si ľahol na gauč.
Išiel si ten mejdan zapísať do deníka.
,,Čo to...Sasuke was here? SASUKÉÉÉÉ!" vykríkol Naruto na celý vesmír.
Medzitým v Narutovej kuchyni.
Toastovač zapípal. Vyletel toast, ale bol...NEDOPEČENÝ! Vyletel a diabolsky sa zasmial.

Druhá fóbie překonána 2/2

12. července 2013 v 17:14 | MartinaAyko |  Ostatní
Tak, včera jsem byla u mé sestřenky na koních. Původně jsme se tam jeli podívat na malé hříbátko, které se narodilo ráno 6.7. Krásné hříbě černé barvy, jeho matka je šlechtěná anglická plnokrevná kobyla. Takže se jedná o šlechtického koně. Nabažila jsem se hříbátka a přišla i na to, že mají krásné kočičky. Krásná malá koťátka. Dvě černé a jednou bílo rezavé. Čekali tam ještě nějaví lidé, kteří se chtěli projet na koni. Vozí se zde na koních běžně. Jedná se o cca hodinové vyjíždky do okolí. Necháváme jezdit i malé děti. Ti jezdí na ponících. Větší děti jezdí na koních. K dispozici jsou jezdcům i bičíky. K dispozici jsou samozřejmě i helmy(pouze doporučené, není nutno). Po důkladné kontrole a základním zaučení se vyjíždí na vyjížďku.
Před nějakou dobou, po nějaké události, na nějakém místě, kdy jsem spadla z koně jsem si předsevzala, že už na koně nikdy nesednu. Koukala jsem střídavě na osedlaný koně a na holčinu a její maminku, kteří se přijeli projet na koni. Ta malá holčička(Lenka se jmenovala), měla osedlaného poníka, kterému říkáme Mel. Paní měla osedlanou kobylu Tracy a Dominika měla osedlaného koně jménem Frankey. Lenka seděla v sedle a vypadala dost vystrašeně, ale nechtěla dolů. Odhodlané dítě. Pak jsme pomohli do sedla její mamince. No, ta se taky netvářila moc sebevědomě a nakonec se rozhodla, že nepojede, že se hrozně bojí. Ta jsme jí zase dostali dolů a přivázali Tracy zpět k trámu.
"Hele, a nechtěla by jsi jet ty abych jí nemusela odsedlávat. Je už osedlaná, tak poď." nabídla mi Dominika projížďku.
Nevím co mě to popadlo, ale přikývla jsem a vyhoupla jsem se do sedla. Když jsem byla nahoře, dostala jsem šílený strach. Nic jsem ale neřekla a nasadila Uchihovskou tvář. Dlouho jsem jí trénovala a málo používala a teď se mi hodila a já za ní byla vděčná. Moje druhé já křičelo, ale já byla zticha. Domča mi ještě utáhla třmeny a došla si pro svého koně(pro Frenkyho). Vyjela ze stáje a Tracy se mi trochu splašila. V ten moment jsem měla 100 chutí sesednout a nechat jí odsedlat. Nakonec jsem se pořádně nadechla a vydechla a bylo to OK. Po základním zaučení jsme se rezjeli.
Já jsem jela zprvu na konci, přede mnou jela kámoška Dominika a za mnou ta malá holčina. Bylo to zprvu takový zvláštní, ale pak to bylo super. Ale nejradši bych Tracy těma otěžema uškrtila. Vůbec mě nehodla poslouchat obšas, vymetla se mnou každou větev, kterou jsme potkali. Jsem ráda, že jsem měla tu helmu, protože bych měla tak otřískanou hlavu. Nakonec, když jsme vjeli na polní/lesní cestu se Trasy konečně umoudřila a netahala mě větvema. Byla jsem jí za to nesmírně vděčná. Nakonec jsem jí nechala oteže volně a zatáhla za ně jen občas. Přijeli jsme k nějakýmu obydlí. Franky před náma se splašil jak viděl kluka. Jen se naštěstí zastavil a trochu popoběhnul na stranu. Domča ho hned zkrotila a zase jsme se pohli, najednou z garáže vyšel chlápek se žlutou hadicí. Franky se zase splašil a uběhl kousek do pole. Já jsem ještě zkontrolovala zpětným pohledem Mel(poníka té holčiny) a my jsme to vzali po cestě. Byla to krásná projížďka, moc jsem si jí užila, zároveň něco přiučila, zaklusla si s Tracy a hlavně... přestala jsem se bát jezdit na koni. Docela mě mrzí, že jsem na to nepřišla dřív. Ale určitě budu jezdit na koni nadále a co nejčastěji to půjde. Byla to opravdu zábava.
Jaké z toho pro vás plyne ponaučení. Překonávejte samy sebe. Jen strach je vaším opravdovým nepřítelem. :))

Druhá fóbie překonána 1/2

11. července 2013 v 18:34 | MartinaAyko |  Ostatní

Ahoj tak jsem překonala druhou fóbii a to strach z koní =)) Ano, Aynka se bojí koní. Tedy, bála jsem se koní. No, dnes jsem svůj strach úspěšně překonala. Málo času, pokračování zítra :pp

Dobrou ;) Ayko