Informačka 004

9. června 2013 v 17:08 | MartinaAyko |  Ostatní
Ahoj. Ták. Už je tu zase informačka. Tato informačka je obzvláště důležitá. Předem říkám, pokud nechcete číst, tak to nečtěte. Pokud byste chtěli zanechat nějaký trapně urážlivý komentář jako enečák, tak si ho raději schovejte. Tady na to není nikdo zvědavej. No, a komu se to nelíbí, ať mi klobouk políbí. Ták a teď, pokud jsi to ještě neudělal, rozbal s ceej článek a čti.

Mám pro vás tedy několik zpráv.
Za 1).....Včerejší krásnou noc vystřídalo kruté ráno. Včera večer, super, pohoda alkohol a dobré jídlo. Dnešní ráno, bolest hlavy, motání hlavy, žaludek naruby.... zkrátka pořádná kocovina. Venku je zase hic a velké dusno. Hlava mi třeští a asi hodinu už ležím jen tak v posteli a koukám do stropu. Bum, prásk, bum.... všude po bytě práskli dveře. Vyletěla jsem z postele. Zamotala se mi ale hlava a já se skácela k zemi. Hodinu a půl jsem ležela na zemi v bezvědomí. Když už jsem se probrala, hlava mě bolela ještě víc. Teď už jsem se zvedla pomalu a pomocí stěny jsem se dopotácela do obýváku.
"Dobrý ráno Ayčino!" vykřikl na mě Pein, když mě viděl.
"Neřvi prosímtě," řekla jsem mu na jeho dobrý ráno. Jen jsem popadla krabičku s přášky na bolest a zase se vypařila pryč. Když se mi podařilo dopotácet se do kuchyně, zapila jsem přášky a cestou přes koupelnu jsem se zase vrátila do pokoje. Pane bože, mě bylo tak blbě. Teď už je to o něco lepší ale nezapomenu na to.
Za 2)..... Oznámení o přerušení provozu blogu. Ode dne 10.6.2013 do cca 20.6.2013 bude blog mimo provoz. Bude pouze spuštěn, ale nebude se sem nic přidávat. Je to hned z několika důvodů. Nebudu je tu rozebírat. Omlouvám se :(
Za 3)..... Informace o povodních---- Včera jsem sem v informačce psala jak to tu po povodních vypadá. No situace není už tak růžová, jako byla. Dneska odpoledne začal řinčet místní rozhlas. Rozhlas? Dneska?, proletělo mi hlavou. Nikdy se nehlásilo o výkendu. Rychle jsem vyletěla do kuchyně a otevřela všechny okna, aby bylo dobře slyšet. Já to říkala, řekla jsem si po prvních slovech vyzněných v rozhlasu. Cituji:
"Upozorňujeme občany na vydání vyhlášky protipovodňové komise, o vyhlášení druhého stupně povodňové aktivity. Podle speciálních předpoědí lokální bouřky a silné deště. Z tohoto důvodu hrozí opětovné vylití místního potoka a tudíž další místní záplavy. Žádáme všechny občany, aby udělali patřičná optaření a předešli na maximum vzniku škod."
Achjo, tak to tedy zase je. Zase, zase, zase. Ano, musím se přiznat, že se trochu bojím. Protože zažít to všechno znovu. Ne, děkuju. Ale stejně to přijde. Předpovědi nehlásí nic dobrého.
Za 4)..... Odložení natáčení slibovaného videa. Všude je mokro a bahno a nedá se tu moc natáčet.
Za 5)..... Odjezd do Německa(možná) Ano, Aynka jede možná v útěrý do Německa. Ano, Aynce se tam nechce. Ale Aynka mít zaplaceno. Nevím jak to bude. Ale to se stejně dozvíte pak až potom.
Už se svámi loučím, je tu vychr, blbne mi internet a žene se bouřka. Už se to jednou stalo, takže už ne znova. Nechci mít přepálenou nabíječku. Takže se s váma loučím. Vaše Ayko.
PS: Všem vám sržím pěstičky a myslím na vás. Mám vás ráda lidi a budu pro vás opět mapovat situaci.
 


Komentáře

1 Viola Viola | E-mail | Web | 9. července 2013 v 12:15 | Reagovat

No to d tými povodňami ti ozaj nezávidím:P
Dúfam, že už bude lepšie ^^ Páčil sa mi ten úvod s Peinom a tabletkami proti bolesti n.n Páni Nemecko.. no tak to je vec! :) Snáď to tam nebude také zlé n.n

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama