Informačka 003

8. června 2013 v 17:51 | MartinaAyko |  Ostatní
Ahojík lidičky. Moc vám děkuji za vaší podporu, kterou jste nám poskytli. Na obecní úřad přišlo mnoho finančních i materiálních darů. Okolní FK a SK se složili na opravu našeho hřiště, i když byli samy nějak povodněmi poškozeni. Vyklízení a odstraňování škod stále trvá. I naše škola se podílí na odstraňování škod. Hasiči jezdí s cisternou a na vlastní náklady vodou odklízejí bahno z veřejných míst.

V celém kraji známý skatepark je komplet zničený a bude se v nejbližší době opravovat. Dětské hřiště složící jak pro veřejnost, tak pro školní družinu je zničené též. Včera se začalo s opravami již zmíněného hřiště. Na opravu skateparku nejsou prozatím peníze. Zničený most přes potok, který rozděluje dvě …..... části je provizorně opraven. K již zmiňovanému fotbalovému hřišti.... Hřiště je též po menší rekonstrukci a dohrávají se zde zameškané zápasy. Včera se zde dokonce běželi školní závody v atletice (Běh mladší/starší žáci/žákyně 60 metrů, mladší žákyně 600metrů, mladší žáci 1200metrů, starší žákyně 800metrů a starší žáci 1600m) Dále se u areálu uskutečil skok vysoký, skok daleký, hod kriketovým míčkem(mladší žákyně/žáci), vrh koulí 3kg(starší žákyně), vrh koulí 5kg(starší žáci). Za výborně připravené hřiště děkujeme: místním hasičům, řediteli Zš, žákům devátého a sedmého ročníku a zaměstnancům úklidové čety.

Zvláštní poděkování na závěr patří všem, kteří se zůčastnili alespoň na jedné ze zmiňovaných akcí. Děkujeme také všem, kteří přispěli a pomohli v těžké situaci. Děkujeme za materiální, fyzickou, psychickou a v neposlední řadě finanční pomoc. Ještě jednou za všechny děkuji. Tak obrovskou pomoc jsme nečekali. Vaše Ayko
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama