Informačka 002

2. června 2013 v 19:47 | MartinaAyko |  Hlavní menu
Ahojte lidičky. Ano, vím. Tohle je docela dost důležitá informačka. Dneska se tu prohnala obrovská povodeň a já jsem spíš fotila a pomáhala, takže jsem na nic fakt neměla čas. Navíc jsem nebyla doma, takže jsem byla i bez notebooku. Ráno to začolo všechno někdy už okolo 5:10. Nejdříve jsem se vzbudila a sledovala Cvrmena. Spíše teda jen postel kde ležel, protože Cvrmn byl už dávno vzhůru. Najednou začali houkat. Přiřítil se Pein, vzal si hasický oblečení a byl zase hnedka pryč. Voda tady strašně rychle vyletěla a bylo tu dost částí zaplavených. Je to skoro všechno už v pohodě. Hasiči pracujou dokonale a voda ze sklepů je skoro odčerpaná. Všude je však bahno, klacky a kameny. Škody půjdou do miliónů korun. Je to, je to obrovská pohroma a nikdy bych to tu nečekala. Věděla jsem v noci, že je bouřka. Byla jsem dooost dlouho vzhůru. Ale jako nikdy by mě nenapadlo, že ten malej potůček, kde v teplě blbneme se takhle rozvodní. Hrůza. Promiňte lidičky, nemůžu už víc napsat. Jen ještě dodám, že situace v okolí se nelepší a že se na nás řítí další povodňová vlna. Škoda mluvit. Tak ahoj Zamračený
 


Komentáře

1 kikina kikina | 2. června 2013 v 20:17

Jé, tady jenom dost prší. V pohodě? Nepotřebujete nějak pomoct? Sržím pěstičky.

2 MaKuŠkA MaKuŠkA | 2. června 2013 v 20:18

Tady je taky třetí stupeň, ale nás se to nijak netýká. Jsme na své kopečku. Hodně štěstí. Máte mojí podporu. Držte se.

3 Mikicosplay Mikicosplay | 2. června 2013 v 20:19

Wau, to snad ne. U nás se prohnala voda, byli jsme evakuovaní, takže jsem teď u babičky. Jsem si říkala jak to vypadá u vás, jestli o tom něco nenapíšeš. Juj, no teda. Držte se. Bude to OK :)

4 Nakuriuki Nakuriuki | 3. června 2013 v 18:01

U nás taky Ayinko. Ale nás to nijak nezasáhlo. Sice jsme odjeli, ale barák stojí  a není namočenej. Je to v pohodě. Co u vás? Dobrý? Nepotřebujete nějak pomoc?

5 Siiimík Siiimík | 3. června 2013 v 18:05

Pane bože. Nás se to ani nedotklo. Hasiči od nás jezděj do okolí pomáhat. Organuzujou se tu pro okolí "Akce Z" Zapojila bych se kdekoli. Ale škola. Znáš to. Hodně štěstí.

6 Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu | 3. června 2013 v 18:27

U nás taky. Nejdřív nás evakuovali do nějakýho toho provizorního úkrytu. Doprdele, jsem byl s malou ségrou ještě sám doma. Tak jsem rychle do krosny naházel pár věcí, prášky, zbalil občanku a pár plínek pro ségru. Do karbičky prstínky atd. Na dveře nalepil cedulku a musel jsem odjet. Rodiče si pro nás pak přijeli a máme azyl u babičky. Jako hrozný. Vylítlo to docela rychle. Držte se tam. Vím jaký to je.

7 BigBoy BigBoy | 3. června 2013 v 18:32

Tady taky. Katastrofa. Voda už sice klesla a to se odhalili všechny ty škody že jo. To půjde přes pět milionu. Hrůza, hrůza, hrůza. Ještě že mi nebydlíme na kopečku. Hodně štěstí při odklízení.

8 erapetsaf erapetsaf | 3. června 2013 v 18:33

Zdravím, tady u nás v pohodě, ale kolem nás trochu horší, dost míst zatopených, mhd jakž takž jezdí.

9 Nanani Nanani | 3. června 2013 v 18:48

Tady v obci s jako "potok vylil" byla voda jen v pár barákách. Jinak OK. Takže mi lidi můžou říkat "Nevíš jaký to je" Ano, sorry fakt nevím jaký to je.

10 nanuk nanuk | 3. června 2013 v 18:56

Fííííííí, ty jo kde to jste. Tady? No, hele, ani kapka. Ne kecám, ale potok se udržel ve svým korytě. Pohoda, nic se nestala.

11 enečák enečák | 3. června 2013 v 19:38

Ty kokos. Tady taky jsou povodně. Blbko. Nechálu co to tu roznášíš. Jsi opravdu blbá. Nechápu toto.

12 kikina kikina | 4. června 2013 v 19:33

enečák, myslím, že to, co jsi tady napsal je opravdu kruté. Nevím jako co si o sobě myslíš. Ayko to jsem dala jen proto, že ty povodně jsou snad všude a tak abychom věděli jaké jsou tam u nich. Navíc, pokud se ti to nelíbí nemůsíš to komentovat.

13 Nakuriuki Nakuriuki | 4. června 2013 v 19:41

RE: emesák
Ty kokot. Co jsi o sobě myslíš? Ty jsi takovej kokos, že nemáš ani web, nenapsal jsi žádnej článek o tomto. Zalez laskavě do díry a zůstaň tam.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama