Červen 2013

Informačka 004

9. června 2013 v 17:08 | MartinaAyko |  Ostatní
Ahoj. Ták. Už je tu zase informačka. Tato informačka je obzvláště důležitá. Předem říkám, pokud nechcete číst, tak to nečtěte. Pokud byste chtěli zanechat nějaký trapně urážlivý komentář jako enečák, tak si ho raději schovejte. Tady na to není nikdo zvědavej. No, a komu se to nelíbí, ať mi klobouk políbí. Ták a teď, pokud jsi to ještě neudělal, rozbal s ceej článek a čti.

Informačka 003

8. června 2013 v 17:51 | MartinaAyko |  Ostatní
Ahojík lidičky. Moc vám děkuji za vaší podporu, kterou jste nám poskytli. Na obecní úřad přišlo mnoho finančních i materiálních darů. Okolní FK a SK se složili na opravu našeho hřiště, i když byli samy nějak povodněmi poškozeni. Vyklízení a odstraňování škod stále trvá. I naše škola se podílí na odstraňování škod. Hasiči jezdí s cisternou a na vlastní náklady vodou odklízejí bahno z veřejných míst.

Informačka 002

2. června 2013 v 19:47 | MartinaAyko |  Hlavní menu
Ahojte lidičky. Ano, vím. Tohle je docela dost důležitá informačka. Dneska se tu prohnala obrovská povodeň a já jsem spíš fotila a pomáhala, takže jsem na nic fakt neměla čas. Navíc jsem nebyla doma, takže jsem byla i bez notebooku. Ráno to začolo všechno někdy už okolo 5:10. Nejdříve jsem se vzbudila a sledovala Cvrmena. Spíše teda jen postel kde ležel, protože Cvrmn byl už dávno vzhůru. Najednou začali houkat. Přiřítil se Pein, vzal si hasický oblečení a byl zase hnedka pryč. Voda tady strašně rychle vyletěla a bylo tu dost částí zaplavených. Je to skoro všechno už v pohodě. Hasiči pracujou dokonale a voda ze sklepů je skoro odčerpaná. Všude je však bahno, klacky a kameny. Škody půjdou do miliónů korun. Je to, je to obrovská pohroma a nikdy bych to tu nečekala. Věděla jsem v noci, že je bouřka. Byla jsem dooost dlouho vzhůru. Ale jako nikdy by mě nenapadlo, že ten malej potůček, kde v teplě blbneme se takhle rozvodní. Hrůza. Promiňte lidičky, nemůžu už víc napsat. Jen ještě dodám, že situace v okolí se nelepší a že se na nás řítí další povodňová vlna. Škoda mluvit. Tak ahoj Zamračený