Nový kamarád aneb ale opět to má zádrhel

6. května 2013 v 19:13 | MartinaAyko |  Ostatní
Ahojte. Ayko má opět nového kamaráda. Už jsem sem myslím v nějaké příležitosti psala, že jsem se skamarádila s Wordem, ale teď je to úplně něco jiného. Byl pátek. Velmi krásný pátek a já si myslela, že ho strávím stejně, jako každý pátek.Tj. s hromadou učení a sluchátkami v uších. Ale ono ejhle. Jen jsem přišla domů, chtěli po mě rodiče, abych jim rychle odpověděla, jestli ano nebo ne. Nebyla bych to já, abych na takovéto debilní neřekla ano. No jenže tohle ano, se mi stalo osudným. Sotva jsem se najedla, už mě táta tahal pryč. Znuděně jsem protočila oči a ještě stačila popadnout mobil s MP4 a sluchátky. Všichni jsme naskákali do auta a vydali se "kdo ví kam". Nechtěla jsem to řešit a myslet na jízdu hned po obědě, tak jsem si nasadila sluchátka a dala volume doprava. No, bylo to sice parádně slyšet aniž bych měla sluchátka v uších, ale mě to bylo šumák. Přece se nebudu podřizovat. Jestli se to někomu nelíbí tak ať mi klobouk políbí. A hotovo.Smějící se Uvelebila jsem se na zadní sedačce, zavřela oči a vtáhle se do ráje písniček. Mám takový dojem, že jsem snad i usla. Ale to nevadí. Konečně jsme zastavili a já ještě víc znuděě otevřela či a líně se protáhla. Nebýt mé nevolnosti, možná tam sedím ještě teď(jako, po tom kodrcání ve vesnických silnicích. Komu by nebylo blbě že jo.) Chvíli mě trvalo, něž jsem se probudila, a tak i možná proto na mě lidi koukali jak na zjevení. Vždy jsem je snad jen odbyla pohledem. Teda až na jednoho chlapa, ale to zas někdy jindy.
Po asi čtyřiceti minutách, co jsem jen tak stála a koukala na sloup jsem se konečně probrala a začala zjišťovat, kde že to vlastně jsem. Trauč(Trutnov-pro některé Smějící se). Pro pána boha, jak já jsem tu dlouho nebyla........
No, abych to snad zrátila a řekla, o koho vlastně jde. No, nejde o někoho, jako spíše o něco. Po vélmi dlouhém rozhodování jsem se rozhodla říct další ano. A tak to dopadlo tak, že s pár kusy obleení si domů vezu i nový noťásek. Super, takže vám teď píšu z mého nového noťásku. Kdyby se chtěl někdo podívat, tak si to vygoogluje je to AsusK55V. No, myslím že k tomu nemusím nic psát a že si to najdete samy.
No, a teď jaký to má zádrhel. Zádrhel to už nemá defakto žádný. Jen takový, že se mi nechtějí psát povídky. Jo, jsem hrozně líná, já vím. Ale mě to jaksi nebaví. Ale sedmý díl láskaninjaloutkastrom bych vám mohla vydat. Jako, píšu teď díl devátý a musím přiznt, že mé nadšení opadá z důvodu konce. On se to tótiž blíží ke konci.
A další faktory mé špatné nálady?.......Inspece..... Dnes(6.5) K nám do školy přijela inspekce. Jsou to hrosní č****i. Ne, jako až na to, že jsme inspektora omylem trefili míčem do hlavy, tak to proběhlo docela v klidu. Ale stejně. Ta inspekce nám hrozně vadí. Narušuje naše prostředí a harmonii. Každej se přetvařuje a nikdo nechce moc mluvit.

Ani já už nebudu mluvit a ještě vás nechám čekat na díl číslo 6. Vydám ho možná zítra. Uvidíme.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama