Květen 2013

Ka-boom, alebo niečo iné,ako klasika:002-Majstrov plan

24. května 2013 v 19:46 | MartinaAyko+Leone4587 |  Ka-Boom
Ahoj, další díl povídka Ka-boom, alebo niečo iné, ako klasika. Dobře, na začátek něco ode mě. Komentáře k této povídce nepište do zpráv adminovi ale pod povídku. Víte jak mám pak zaspamovanej email. :D TAk jo, vaše ka-boom je tady.

Informačka 001

24. května 2013 v 18:43 | MartinaAyko |  Ostatní
Ahoj, ode dneška sem budu házet informačky. Nevím po kolika dnech. Prostě, až se naskytne něco, o čem bych vám měla říct, tak vám to řeknu. Dnešní informačka bude o nových článcích. Konečně jsem nasbírala dostatečné množství příběhů.
Příběhů? Jakých příběhu?..... To vám asi teď běží hlavou. Zapojila jsem se do jakési, rádoby řečeno "Akce". Sbíráme reálné příběhy mladých lidí. Dívek i chlapců. Nejen z ČR ale i ze zahraničí. Takhle mě třeba napadá USA, Kanada, několik míst Austrálie, Japonska, ale i bližších, Slovenska, Polska, Německa a dokonce i Francie a Itálie, v poslední řadě je to pak Chorvatsko a Belgie.
Příběhy jsem sbírala po celý rok. Nikoho jsme do ničeho nenutili. Jen jsme nabízeli místo, kam lidé mohou psát své příběhy. Všechny příběhy mám přečtené. Nic nepřijde nazmar = )). Nějaké mám dokonce přečtené i vícekrát. Spousta příběhů je docela "za srdce chytajících". Je i dobré se u některých zastavit a zapřemýšlet se. Je tu mnoho lidí, kteří se mají hůř než mi. Stěžujeme si na to, že je zase na FB nuda. Ale oni třeba ani to zatracené FB nemají.
Ani vás samozřejmě nenutím aby jste ty příběhy četli. Byla bych za to ale ráda. Teď už by to asi pro dnešek stačilo. Možná ještě dnes vám vydám první příběh a podle toho se rozhodnu, kdy a jestli ještě budu příběhy tady vydávat.
Díky Ayko

Ka-boom, alebo niečo iné,ako klasika:001-Nový školský rok

21. května 2013 v 19:45 | MartinaAyko+Leone4587 |  Ka-Boom
Dobrá, tak nejprve. NEní to moje tvorba. Je to tvorba leone4587. Slovenská povídka-upozorňuji předem. Možno překlad v ČJ, ale až po dohodě. Korekce opět z mé strany. Takže, užijte si zatím ten kousek.

LáskaNinjaLoutkaStrom díl 6

11. května 2013 v 13:43 | MartinaAyko |  LáskaNinjaLoutkaStrom CZ

DÍL JE JIŽ OPRAVEN, PŮVODNÍ VERZE JE NEPLATNÁ

Láska ninja loutka strom 6
Ahoj, tak jsem vás konečně snad přestala trápit. Promiňte, času ubývá a tak se snažím o větší rozestupy mezi díly abych nahnala čas.

To ále bolí aneb Ayko má zase bebí

8. května 2013 v 14:11 | MartinaAyko |  Ostatní

Mě to ale jako vážně bolí. Ano, strašně mě to bolí. Připadám si úpně bezbranná a bezcenná. I když mi všichni říkají, že to není pravda, je to tak. Tak jo, abyste už konečně věděli, o čem to tu kecám. Ayko byla, jak je asi jasné, včera ve škole. Samozřejmě jako každé úterý jsme měli tělocvik. Všechny holky 6-9, tákže hrůza na třetí. Ano, je to vždycky hrůza protože někteý ty holky jsou ták namyšlený...... Já vím, zase


Nový kamarád aneb ale opět to má zádrhel

6. května 2013 v 19:13 | MartinaAyko |  Ostatní
Ahojte. Ayko má opět nového kamaráda. Už jsem sem myslím v nějaké příležitosti psala, že jsem se skamarádila s Wordem, ale teď je to úplně něco jiného. Byl pátek. Velmi krásný pátek a já si myslela, že ho strávím stejně, jako každý pátek.Tj. s hromadou učení a sluchátkami v uších. Ale ono ejhle. Jen jsem přišla domů, chtěli po mě rodiče, abych jim rychle odpověděla, jestli ano nebo ne. Nebyla bych to já, abych na takovéto debilní neřekla ano. No jenže tohle ano, se mi stalo osudným. Sotva jsem se najedla, už mě táta tahal pryč. Znuděně jsem protočila oči a ještě stačila popadnout mobil s MP4 a sluchátky. Všichni jsme naskákali do auta a vydali se "kdo ví kam". Nechtěla jsem to řešit a myslet na jízdu hned po obědě, tak jsem si nasadila sluchátka a dala volume doprava. No, bylo to sice parádně slyšet aniž bych měla sluchátka v uších, ale mě to bylo šumák. Přece se nebudu podřizovat. Jestli se to někomu nelíbí tak ať mi klobouk políbí. A hotovo.Smějící se Uvelebila jsem se na zadní sedačce, zavřela oči a vtáhle se do ráje písniček. Mám takový dojem, že jsem snad i usla. Ale to nevadí. Konečně jsme zastavili a já ještě víc znuděě otevřela či a líně se protáhla. Nebýt mé nevolnosti, možná tam sedím ještě teď(jako, po tom kodrcání ve vesnických silnicích. Komu by nebylo blbě že jo.) Chvíli mě trvalo, něž jsem se probudila, a tak i možná proto na mě lidi koukali jak na zjevení. Vždy jsem je snad jen odbyla pohledem. Teda až na jednoho chlapa, ale to zas někdy jindy.
Po asi čtyřiceti minutách, co jsem jen tak stála a koukala na sloup jsem se konečně probrala a začala zjišťovat, kde že to vlastně jsem. Trauč(Trutnov-pro některé Smějící se). Pro pána boha, jak já jsem tu dlouho nebyla........
No, abych to snad zrátila a řekla, o koho vlastně jde. No, nejde o někoho, jako spíše o něco. Po vélmi dlouhém rozhodování jsem se rozhodla říct další ano. A tak to dopadlo tak, že s pár kusy obleení si domů vezu i nový noťásek. Super, takže vám teď píšu z mého nového noťásku. Kdyby se chtěl někdo podívat, tak si to vygoogluje je to AsusK55V. No, myslím že k tomu nemusím nic psát a že si to najdete samy.
No, a teď jaký to má zádrhel. Zádrhel to už nemá defakto žádný. Jen takový, že se mi nechtějí psát povídky. Jo, jsem hrozně líná, já vím. Ale mě to jaksi nebaví. Ale sedmý díl láskaninjaloutkastrom bych vám mohla vydat. Jako, píšu teď díl devátý a musím přiznt, že mé nadšení opadá z důvodu konce. On se to tótiž blíží ke konci.
A další faktory mé špatné nálady?.......Inspece..... Dnes(6.5) K nám do školy přijela inspekce. Jsou to hrosní č****i. Ne, jako až na to, že jsme inspektora omylem trefili míčem do hlavy, tak to proběhlo docela v klidu. Ale stejně. Ta inspekce nám hrozně vadí. Narušuje naše prostředí a harmonii. Každej se přetvařuje a nikdo nechce moc mluvit.

Ani já už nebudu mluvit a ještě vás nechám čekat na díl číslo 6. Vydám ho možná zítra. Uvidíme.