Communication error aneb Kde jsou naši admini?

13. dubna 2013 v 11:49 | MartinaAyko |  Hlavní menu
Jak už jste si možná všimli. Činnost našich adminů se jaksi pozastavila. Klesla na bodu mrazu a ještě níž. Je to hlavně kvůli tomu, že plánujeme jednu akci a na blog tedy nezbývá moc času. Ale nebojte. Na vaše oblíbené povídky nám čas vždy zbývá.

Akorák, ti co čtou na externím blogu Real Life, mohli postřehnout, že i tam se to jaksi zastavilo. Sice povídka je od nás originální, ale i přes to máme problémy s porušováním autorských práv. Je to spíše hlavně s používáním obrázků v meziprostorech(V mezerách mezi odstavci). Ale už se to nějak blíží ke konci(doufám). Vypadá to, že by jsme se mohli s autory nějak domluvit. Teď pojďme zpátky k našemu blogu. Další díl jakékoli povídky bude vydaný minimálně z týden(možná déle). Na tom se ještě budu muset domluvit s Erapetsaf. Obě teď nemáme moc času. Navíc, jak jsme se zamotali v jedné spoluautorce, tak se psaní nějak komplikuje. No, ale abych tu nemluvila jen o tom špatném. Povídka Láska ninja loutka strom už má 8dílů. Ale jako, že bych je chtěla vydávat. Ne, ne, ne S vyplazeným jazykem Jen si počkejte. A ještě jedno, už sem chci konečně hodit povídku(jednorázovku), kterou mám už delší dobu napsanou. No já si myslím, že už to stačí. Navíc, na víc už nemám čas. Škoda, tak se mějte. Mám vás ráda lidi. S pozdravíčkem vaše Ayko. Mrkající
 


Komentáře

1 Martina-Hor Martina-Hor | 15. dubna 2013 v 20:12 | Reagovat

Jsem si jako říkala, že by bylo na čase vydat nějakej další článek. Když mi přišel email že je vydanej novej článek, hned jsem sem vlítla..... A ono tohle, Jako, děláš si ze mě srandu? A co ten Real Life? To taky myslíš vážně? :D :D:D Tak jo dobře. Odpouštím vám.
Ale chci další povídku.

2 MartinaAyko MartinaAyko | 17. dubna 2013 v 16:27 | Reagovat

Povídka bude, to se neboj. Jen nevím kdy :P  Ale asi brzy. Už se mi to blííží ke zdárnému konci. No jen si chvilku počkejte :D Onl vám to čekání prospěje a třeba začnete komentovat.

3 MartinaAyko MartinaAyko | Web | 24. dubna 2013 v 14:40 | Reagovat

[2]: Ták hele lidičky. Já vím. Slíbila jsem, že vydám další díl LáskaNinjaLoutkaStrom, ale já jsem jaksi zapoměla přihlašovací jméno. Jak jsem totiž poté zjistila, byla jsem přihlášená na účtu spojující starý blog.... Další  díl sice je, ale na srém blogu, kdyby si ho chtěl někdo přečíst dříve než ho vydám tady. Blog je v tagu. :) Omlouvám se ještě jednou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama