LáskaNinjaLoutkaStrom díl 5-

23. března 2013 v 17:16 | MartinaAyko |  LáskaNinjaLoutkaStrom CZ
Tak, ještě než začnu, chtěla bych říci pár slov na úvod. Tákže.... nebojte, nebude toho moc. Jen díly teď budou o něco delší. Navíc jak jsem psala, je tu jistá spolupráce s Erapetsaf. Tákže dooost zamotaný. Ne, už vás nebudu zdržovat.

"Kazekage-sama, Uchiha Sasuke..." dořekl tiše ninja, když si všiml lidí v kanceláři.
"Co je s ním?" optal se Gaara.
"Tady, přišlo to před chvílí," řekl ninja a podal Gaarovi svitek.
"Dík," řekl Gaara a podíval se na ninju s pohledem, teď už zmiz a dal se do čtení.
Ještě něž ninja stačil zmizet, Gaara řekl: "Zavolej mě sem všechny, co byli včera v okolí hlavní brány. Hned."
"E, e, rozkaz," vymáčkl ze sebe ninja, jen co zmizel objevilo se v kanceláři dvacet ninju.
"To je rychlost," pomyslel si Gaara a nahlas pokračoval "Neviděli jste takhle náhodou v okolí brány se válet katanu?"
"Myslíte tuhle?" řekl ninja a Gaara si všiml vyrytého znaku.
"Jo, dej ji sem, a teď už zmizte," ukončil Gaara schůzi a převzal si katanu.
Znovu si přečetl zprávu, vzal si na sebe plášť Kazekageho a řekl: "Musím odejít, pokud chcete můžete tu zůstat, ale byl bych raději, kdyby jste šli ke mně domů," usmál se Gaara a otevřel dveře, počkal až odejdou a šel taky. Rychle procházel vesnicí. U brány se zastavil a upozornil strážce, aby ho nesledovali. Poté se rozeběhl směr Konoha. Když běžel asi dvacet minut, podíval se znovu do svitku, který mu Sasuke poslal a zase běžel dál. Najednou se zastavil a všiml si malého ohně. Rozeběhl se tím směrem, když doběhl. Uviděl dvě deky, ale nic jiného, spíš nikoho.
Najednou Gaara ucítil, že má něco na krku.
"Vzdej se nebo tě zabiju," řekl onen maskovaný.
Gaara se usmál a řekl: "Ale no tak Sasuke. Přece by jsi nezabil Kazekageho."
"Kazekageho jo? Tak se nejdřív podívej jak dopadl budoucí Hokage," řekl Sasuke a otočil Gaaru k Narutovi.
"Bože můj, to snad není možný," řekl Gaara a otočil pohled k nebi.
"Sasuke, neříkal jsem ti, abys to nedělal," řekl s úsměvem Naruto a skočil před Gaaru.
"Já vás zabiju. Jo, a tady máš tu katanu."
"Díky, jsem ti navždy zavázán," pronesl ironicky Sasuke a vzal si katanu.
"Jo, tady jsem vám ještě vzal nějaké jídlo, určitě už nic nemáte," řekl Gaara a otočil pohled na vyhublou rybu.
"To jsi uhodl," řekl Naruto.
"Už musím zase jít, musím ještě vyřídit spoustu věcí," řekl Gaara a pomalu odcházel.
O dva dny Listová
"Vidíš to?"
"Ne, ne asi nejsem slepej. To, to je Nar..."ninja se zarazil, otřel si oči a podíval se ještě jednou, "rychle zavolejte Hokage," dokončil s vyděšeným výrazem.

"Hokage-sama, Uzumaki Naruto se vrací a je s ním i Uchiha Sasuke!" zařval ninja, který se vřítil k Tsunade do kanceláře.
"Cože?" vyhrkla Tsunade, vzala si na sebe plášť s nápisem Hokage a vyletěla s kanceláře jako neřízená střela.
U Naruta a Sasukeho
"Vím, že z toho nevycouvám jen tak. Ale já si opravdu nejsem jistej, Hokage je určitě Tsunade, to se vrátím do Suny během dvaceti minut," řekl trochu zkřiveným hlasem Sasuke, když viděl žlutou čáru.
"To nedovolím," řekl Naruto a začal hledět na monument Hokagu.
O dlouhých deset minut později.
Naruto přišel k bráně se Sasukem za zády. Sasuke si stoupl vedle Naruta a sledoval tři druhy výrazů: překvapený výraz kolemjdoucích, vyděšený výraz strážných a naštvaný výraz Tsunade.
"Tsunade, než cokoli uděláš dovol mi to vysvětlit," řekl Naruto přistoupíc blíž k Tsunade.
"Ty nemáš co vysvětlovat. Za dvě hodiny je rada klanů, doufám že se dostavíte včas," řekla Tsunade a odešla.
"Zdá se, že to myslí vážně, takže by jsme sebou měli hejbnout a trochu se upravit,"řekl Naruto a rozešel se do ulic Konohy.
"Hej, počkej na mě," křičí ještě Sasuke, ale Naruto jen zmizí v záblesku žlutého světla.
"Doufám, že ještě bydlí na stejném místě,"proklel Sasuke a rychle se začal prodírat davem.
Po půl hodině došel k bytu, kde Naruto předtím bydlel. Smůla, nikdo tam nebyl. Najednou si Sasuke všiml záblesku a vedle něho stál Naruto.
"Myslel jsem si že půjdeš sem, ale jakožto vůdce klanu Namikaze a Uzumaki už tu nebydlím," řekl Naruto a než se Sasuke nadál objevili se v hlavním domě klanu Namikaze.
"Tady teď bydlím," řekl Naruto a začal něco hledat ve skříni.
"Tohle všechno je teď tvoje?" optal se zájmem i údivem Sasuke.
"Ano Sasuke, ty máš zase celou čtvrť Uchihu," odpověděl Naruto a hodil po Sasukem plášť.
"Dík. Říkáš čtvrť Uchihu?" zeptal se ještě víc udiveně Sasuke a oblíkal si plášť.
"Pak ti to vysvětlím, teď pokud dovolíš, se pudu omýt. Nepotřebuju přijít na radu pozdě," řekl Naruto a odešel.
Sasuke přikývl, sedl si na zem a začal přemýšlet. Hodně ho zajímalo, proč mu patří čtvrť Uchihu. Proč nepatří Itachimu. Řekl si, že pokud přežije radu půjde se tam podívat. Pak mu došlo, že může být z vesnice vykázán a na žádnou čtvrť se nepodívá. Teď docela litoval toho že tenkrát odešel. A poté několikrát zaútočil na ninji z Konohy. Usmál se, protože si vzpoměl na staré časy. Na časy jak byly na akademii. Na svojí první misi. Na trhání plevele. Na to jak bojovali s Hakem. Ale pak si i vzpoměl, jak krutě a bez rozloučení odešel z vesnice. Z toho všeho přemýšlení ho vytrhl až Naruto.
"Sasuke, koupelna... třetí dveře vlevo."
"Jo, jo už jdu," řekl Sasuke zvedl se ze země a odešel.
O pár minut později
Sasuke se vrátil zpátky. Měl na sobě plášť co mu Naruto dal, pod ním měl své oblečení, ale boty neměl. Naruto se podíval na hodiny a málem ho trefilo. Měli už jen pět minut. Rychle popad Sasukeho boty, chytl ho za rameno a přemístili se do veliké budovy. Objevili se před velikým sálem. Ale nikdo tam nebyl. Naruto si odchytl prvního ANBU: "Kde se koná schůze rady?"
"O patro víš," odpověděl a zmizel.
Naruto se tedy přemístil o jedno patro vejš. Přede dveřmi stála Tsunade.
"Máte štěstí. Počkáte tady dokud vás nezavolám."
Naruto se Sasukem přikývli. Tsunade vešla dovnitř. Naruto ještě stačil nakouknout do přeplněného sálu, při tomto pohledu se mu sevřel žaludek. Sasuke byl nervózní ještě víc než Naruto, oba nechtěli aby na nich bylo něco znát. Ze sálu bylo slyšet jak dav hučí.
Tsunade zařvala: "Ticho!," dav se utišil, : "Dnes odpoledne se do vesnice vrátili dvě osoby. Je to strašně..." přerušilo jí zaklepání na dveře, dovnitř vešel posel, rozhlédl se po místnosti, všiml si Tsunadinýho pohledu, a tak velmi rychle odešel.
"Tsunade, pokračuj prosím nemáme celej den na to, abychom seděli na týhle poradě," řekl jeden odvážlivec.
"Dobře, jak už jsem řekla, dnes odpoledne se do vesnice vrátili dvě osoby. Většina z vás asi neví o koho jde. Poprosím dotyčné, aby vstoupily dovnitř. Vás na oplátku prosím zachovejte klid," dokončila proslov Tsunade a dveře se otevřeli.
Obě osoby byly zahalené v plášti. Pomalu postupovali směrem k Tsunade. Najednou se zastavili a poklekli. První pronesla: "Myslím, že já se skrývat nemusím," postavila se a odhrnula si plášť.
Všichni přítomní se postavili, ale Tsunade jim pokynula, aby se posadili. Všichni se tedy zase usadili. I Hyuga sama, který k tomu byl donucen. Nikdo Naruta nepoznával, což ho hodně překvapilo a hlavně naštvalo. Druhá tajemná, zahalená osoba se též postavila a poprvé do davu promluvila: "Já jsem jen přidělený doprovod z písečné, dovolte tedy abych odešel."
"Hele, čeho je moc, toho je příliš!" vyjel Naruto po dotyčné osobě a strhnul z ní plášť.
Dav byl opět na nohou a Naruto musel vykrýt spoustu kunaiu. Nic se neměnilo, kunaie stále lítali, přidali se k nim i shurikeny a pár lidí ho už i zasáhlo. Narutovi nezbývalo nic jiného než TO udělat.
"Promiň," řekl ještě do větru a udělal to.
Najednou všechno utichlo, všichni až na Tsunade stály na druhé straně. A všichni se báli cokoli udělat. Naruto od sebe odkopal kunaie a shurikeny a zaujatě se podíval na všechny vzadu.
Naruto dělal jako by se nic nestalo a dovolil si pokynout osobě aby začala mluvit.
"Tak tedy dobrá. Vím že jsem si to pěkně zkazil, že jsem šel k Orochimarovi. Ale je tu tolik lidí, kteří mi chyběli. Až moc pozdě, tedy až před nedávnem, jsem si uvědomil, jakou chybu jsem udělal. Proto jsem tady, proto jsem se přišel omluvit. Vím že už mě tu nikdo nechce a proto teď zase odejdu," řekl Sasuke se smutkem na tváři.
"Tak hele vy dva a vy všichni ostatní. Vy se posaďte ať můžeme pokračovat. Jak už jsme si vyslechli nemáme celej den abychom seděli na týhle poradě. Já jsem hokage, já rozhoduju o tom co se bude dít. Naruto, odvolej Kyubiho a my budeme pokračovat."
Naruto tedy odvolal Kyubiho a rada pokračovala dál. Všichni se hádali. S tím co souhlasili jedni, nesouhlasili druzí. Tsunade toho měla až po krk, Naruta už to přestalo bavit v polovině, Sasuke přemýšlel nad tím do čeho se to namočil a ostatní se dál hádali. Porada trvala už tři hodiny. Mezitím nikdo ve vesnici nevěděl co se uvnitř děje. Vesnicí se řítila hlídka ANBU. Běželi tak rychle, že kdyby do někoho narazili, dotyčný by odletěl minimálně dva metry. Mířili k budově Hokageho, vůbec totiž netušili co se děje o kousek dál. Bez zaklepání vletěli k Tsunade do kanceláře. Málem se složili, když zjistili že tam Tsunade není. Odešli z kanceláře a sesunuli se u zdi na chodbě. O chvíli se tam objevila Shizune z hromadou papírů, a tak jí alespoň pomohli a odešli.
O další tři hodiny později
"Dobře, s tím snad budou souhlasit všichni," řekla Tsunade po dlouhé době, kdy se odmlčela.
"Co?" optal se dav a přestal se hádat.
"Uchiha Sasuke zůstane ve vesnici. Dostane na starost další vývoj klanu Uchiha, tudíž mu připadne sídlo klanu Uchiha. Odslouží si tu několik misí podle kterých mu bude udělena hodnost. Jelikož odešel před koncem chuninských zkoušek jestli se nepletu, bude mu prozatím udělena hodnost genina. Všechny mise do odvolání bude dělat zadarmo. Někdo nějaké námitky?" optala se Tsunade poté co přednesla svůj návrh.
"Po,po,po,počkej Genin? To mám jako dělat i chuninský zkoušky?" vykoktal Sasuke s údivem.
Tsunade na něj otočila pohled"děláš si ze mě srandu" a odpověděla mu na otázku: "To se uvidí jak budeš plnit mise. Jo a abych nezapomněla, jelikož je čtvrť Uchiha, Namikaze a Uzumaki u sebe, máš ho na starost Naruto. A ještě než se rozejdeme chci vám ještě něco říct." na Tsunade se najednou sesypalo několik pohledů a Tsunade raději pokračovala "Vesnice potřebuje nového, mladého, rozumného Hokageho. Promyslete si to a zítra ve stejnou dobu se tu sejdeme ve stejném složení a vy dva se přidáte k nám, jako zástupci klanů. To je vše, děkuji." dokončila Tsunade a sál se začínal pomalu vylidňovat.
"No nic, jdeme!" rozkázal Naruto a zatřásl ze Sasukem.
Sasuke jen kývl a vyšli před budovu. Po šesti a půl hodině konečně spatřili světlo. Po Konoze pobíhali poslové, kteří vyřizovali vzkaz od Tsunade. Oba se tedy vydali na cestu. Naruto chtěl Sasukemu nejdříve ukázat jeho "opravené" sídlo. Věděl, že se tam Sasuke těší, proto i přidal do tempa. Když došli k sídle klanu Uchiha, Sasuke se málem složil. Sídlo neviděl tak dlouho, navíc nebylo v takovém stavu, jako když ho předtím opouštěl. Naruto ho pobídl, ale sám zůstal před branami. Sasuke se na něj podíval, ale Naruto nijak nereagoval. Díval se na něj a pobídl ho, aby šel s ním. Naruto však zakroutil hlavou. Sasuke nasadil smutný výraz, a tak Naruto tedy šel. Prošli si celé Uchiha sídlo. Obhlédly si každou budovu. I když okolo této budovy už několikrát prošli, nijak si jí nepohlíželi. Sasuke se bál toho, co je vevnitř. Nakonec mu Naruto pomohl překonat strach a společně vstoupili dovnitř. Sasuke už za dveřmi strnul šokem, jaký je tam pořádek. Trocha prachu na poličkách, jinak všechno dokonalé a čisté. Sasuke opatrně vstoupil do další místnosti. Přišel další šok. Místnost zářila čistotou, nejvíce ho přitahovalo místo, kde se TO tenkrát stalo. Ovšem, podlaha už byla vyměněná a po dávné události už tedy nebyli ani památky. Sasuke se zase začal tvářit normálně, jeho chladný a zlomyslný výraz se konečně změnil, a za to byl Naruto rád. Sasuke si dál prohlížel svůj rodný dům a Naruto se rozhodl odejít. Najednou mu blesklo hlavou, že je ve vesnici už tak dlouho a ještě neviděl Hinatu. Zastavil se, složil rychle pečetě a zmizel. Objevil se za jedním ninjou z Hyuuga klanu, proto ho opatrně obešel a zamířil si to rovnou k Hyuugovi samovi. Chtěl vstoupit dovnitř, ale slyšel hlasy, proto raději zaklepal.
"Jen pojď dál Naruto, už na tebe čekáme," ozvalo se zevnitř a Naruto se pokusil, s co nejméně divným pohledem vstoupit dovnitř.
"No nediv se tak, a pojď k nám blíž," snažil se ho povzbudit Hyuga sama k rychlejšímu kroku.
Naruto si všiml Hinaty, byla hodně pobledlá, měla neupravený vlasy a... "Břicho?" pomyslel si Naruto, opravdu zrychlil. Prošel celou místnost a i ninjové, co vevnitř byli odešli.
"Hyuga sama, Hinato," pozdravil Naruto a pokusil se o poklonu.
"Naruto, pořád čekám, že mě oslovíš nějak, jako svého přítele. Nech si to ,sama, pro někoho jinýho a říkej mi Hiashi, ok?" odpověděl mu na pozdrav Hyuga sama.
"Dobře Hyuu..., Hiashi," opravil se Naruto a podíval se na Hinatu. Ta se na něj usmála a pokusila se vstát, což se jí moc nedařilo,proto jí Naruto šlechetně pomohl.
"Naruto, ahoj. Konečně jsi zpátky," řekla Hin co nejpříjemnějším tónem.
"Ahoj, hm..., ehm..., stalo se tu mezitím, co jsem byl pryč něco zajímavého?" řekl s pozdravem Naruto a pohled směřoval na její břicho.
Hinata věděla na co míří, ale nevěděla, jak mu to má vysvětlit, a tak se otočila na Hiashiho.
"Ne, to se stalo ještě před tím než si odešel," odpověděl Hiashi, a když viděl jak Naruto nechápal snažil se s klidem pokračovat, "Je...těhotná, víš co to znamená!"
Naruto čekal všechno, ale tohle ne, proto to s ním taky seklo a poroučel se k zemi.
*povzdechnutí* "Přesně tohle jsem čekal," řekl Hyuga sama a vylil na Naruta vodu, která byla ve sklenici původně určená na pití. Naruto se oklepal a zmizel. Hinata cítila Hiashiho ruku a zase se posadila.
"To bude v pohodě," řekl Hyuga sama a po dlouhé době se usmál, "Doufám,"dořekl si pro sebe.
Klan Uchiha
"Sasuke, Sasuke, Sasuke. Otevři! Sasuke, kur**a otevři. Sasuke!" buší o chvíli Naruto u dveří.
Sasuke otevřel a málem dostal ránu jak chtěl Naruto znovu zaklepat. "Naruto, proboha co se děje?"
"Potřebuju si promluvit. Já... ehm.. můžu dál," vybalil na něj Naruto a Sasuke ho s vděčností pustil.
Podíval se na něj a posadil se. Naruto se taky posadil a začal.
"Určitě nejsi blbej a pamatuješ si na Hinatu. Víš... ona... je....je....je.... těhotná. A já... já... já jsem o...o...tec," vydechl stěží Naruto.
"To je přeci super ne?" zaradoval se Sasuke za Naruta.
Naruto se na něj podíval stylem děláš si srandu, ale pak se přeci jenom usmál. Najednou se v něm začaly vřít ty dobré pocity. Poděkoval Sasukemu a vyrazil zase směr Hyuuga sídlo. Procházel si tak sídlem, úsměv od ucha k uchu, ruce za hlavou. Jde si tak a něco si pobrukává a najednou vidí Nejiho.
"Naruto, konečně tě vidím. Nevíš co to Hyuugu samu popadlo? Zavřel někde Hinatu a nikdo jí neviděl. A ani ostatní, co u něj byli," přivítal se s ním Neji.
"Ahoj Neji," začal Naruto a velmi se divil tomu, co mu Neji řekl, "Nevím, ale já jí normálně viděl. I ostatní ninji jsou v pohodě.",
"Dobře díky, a kam razíš teď?" optal se ještě Neji.
"Já, ehm, bude to znít divně, ale za Hanabi. Musím jí něco vyřídit,"odpověděl Naruto a rychle se rozešel pryč.
"Omlouvám se Hyuuga sama, ale trochu víc mě to zaskočilo,"začal Naruto místo pozdravu když vešel do místnosti. Nikdo kromě ninju, který na něj čuměli jak na blba tam nikdo nebyl. Naruto radši rychle odešel. Venku stála hlídka ANBU, kteří ho hned popadli, a než Naruto cokoli řekl byli pryč. Objevili se v jakési tmavé místnosti, strčili Naruta na zem a zmizeli též. Naruto se oklepal a chtěl se rozhlédnout kde to vlastně je, ale všude byla tma, nebylo vidět ani na krok. Začal hledat po kapsách sirky. Našel je a škrtnul, ale sirka hned zhasla. Zkusil další, ale výsledek byl stejný. Slyšel dýchání. V místnosti byl zřejmě i někdo další. Zkusil vytvořit klon, aby prozkoumal okolí, ale i to se mu nepodařilo. Slyšel, že někdo šeptá jeho jméno. Snažil se přijít na to odkud to jde. Hlas se však ozýval z celé místnosti. Naruto se zvedl a opatrně se rozešel. Chtěl najít osobu, která ho volá. Zkusil se zeptat, ale hlas najednou ztichl a Narutovi zmizela zem pod nohama. Naruto ještě za letu složil několik pečetí, které mu Sasuke prozradil na přerušení genjutsu, ale ani tohle nepomohlo. Naruto už byl v koncích s nervy i s přemýšlením. Už ho nenapadalo, co ještě udělat. Najednou dopadl na zem. Vedle sebe uslyšel slabý hlas.
"Kdo jsi?" nedalo to nakonec Narutovi a zeptal se.
"Já? To mě nepoznáváš? To jsem pře..."
Ozvala se velká ráno, přičemž se začal řítit strop. I když Naruto nevěděl, kdo ta dotyčná osoba je, lehl si na ní a snažil se jí chránit. Osoba znovu něco řekla a teď Naruto poznal, že jde o dívčí hlas. Objala ho a dala mu pusu. Naruto byl z toho hodně vyjevený, ale další polibky jí opětoval, i když nevěděl o koho jde. V hlavě se mu to po dlouhé době srovnalo a došlo mu, co právě dělá. Nejdříve se od osoby trochu odtáhl, ale pak jí i pustil a odtáhl se od ní úplně.
"Naruto. Prosím, zůstaň tu," řekla znovu osoba.
"Víš, nic z toho co jsem teď udělal jsem neměl. Mám krásnou přítelkyni, bude mít miminko a já jí mám strašně moc rád." odpověděl jí Naruto ač stále nevěděl o koho jde.
V místnosti se najednou objevilo světlo a Naruto poprvé viděl s kým že se to vlastně líbal a objímal.
Nic, co Naruto "prožil" před chvílí nenaznačovalo stav místnosti. Byl tam strom, podlaha, žádné sutiny. Zahlédl postavu, ale přes zaslzení očí nevěděl o koho jde. Protřel si oči a oná postava stála před ním.
"Fuj jsem se vás lek," prohlásil Naruto a nadskočil leknutím.
Hyuuga sama se pousmál a pomohl Narutovi na nohy. Naruto se oklepal a proklínal svět.
"Naruto, neproklínej všechny za svojí blbost," vysmíval se mu Hyuuga sama.
Naruto se usmál a zakroutil hlavou. Hyuuga sama zase odcházel. Naruto pomohl Hin vstát a znovu jí políbil. Teď už se nebál, protože měl jistotu. Ani si v té chvíli neuvědomil, že je sleduje většina přítomných ninju. Naruto na jednoho obrátil pohled očima. Ten samým leknutím nadskočil. Kyubiho pohled nebyl milý a značil jen zlost.

A na záver se chci rozloučit a říct vám, že další díl už je napsanej.

 


Komentáře

1 Martina-hor Martina-hor | E-mail | 29. března 2013 v 17:19 | Reagovat

Vááááááááááuuuuuu. Ale já tě asi zabiju jak si dovoluješ to takhle debilně ukončit. Já... ehm, no. Ale díl super. A nezapomeň na to, co jsem ti říkala...-Bacha na tu erotiku. Ale je to ještě OK. Vím kolik lidí to čte. I můj brácha, kterýmu je 8. Tak ne že mi ho dál budeš pohoršovat. :D Takže muck a papa

2 MartinaAyko MartinaAyko | E-mail | 30. března 2013 v 19:29 | Reagovat

Milá Marti. Já v tom žádnou erotiku nevydím. A myslím, že tvého bratra to nijak mentálně nepoškodí. Jinak, jestli tohle pro něj považuješ za špatné, tak dbej na to, aby si nepřečetl další díly. :D

3 Tawai Tawai | 15. dubna 2013 v 20:16 | Reagovat

Suppééér. Juhůůů. :D Jop, tak jo. Ehm,hm... :D Nevím co k tomuto dílu napsat. Prostě :D Supér. Ten konec, no jsem docela zvědavá a přemýšlím nad tím, jak se z toho vyhrabeš. Dík za další díl. Mám tě ráda, ale to víš. Díky že dál píšeš. Tak jo, měj se. :) Tvá Tawai.

4 MartinaAyko MartinaAyko | 17. dubna 2013 v 16:29 | Reagovat

Mám tě ráda, Tawai, to vím, že mě máš  ráda :) Jak říkáš, já tebe taky. :) A neboj, další díl bude už zítra.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama