RE: Smutný článek od exteráka

22. února 2013 v 18:42 | MartinaAyko |  Ostatní

DOST UŽ

Už mě to jako fakt nebaví. Mám toho dost. Kubí pořád do mě hučí. A pořád věty ve stejném slova smyslu. A to, abych zase začala psát povídky. Ráda bych, ale lidi, mě už to nebaví. Je to v poslední době strašně nudné. Navíc na to nemám moc času. Kvůli povídkám jsem se vůbec nestíhala učit a tak dál. Hodně jsem kvůli tomu zanedbávala školu. Jak už Kubí zmiňoval, je na čase něco dělat. Ano, je na čase něco dělat. Musím se začít více učit a soustředit na školu. Ale přece jsem na to nedala a něco napsala. Ještě než začnete psát komentáře typu "Já to věděl/a" tak si přečtěte pár věc, cco vám napíšu.
Je 21.2.2013, dokončuji přípravy s odesíláním přihlášek na střední školu. Zde na základce je navíc zkoušková epidemie. Každej den se zkouší minimálně 4x (Máme 6-8hod.) Trocha učení tu je, ale co dál. Dobře, něco se naučím. A pak? Mám psát? A co moji kamarádi? Kvůli povídkám jse s nimi moc nebyla a často se i s nimi hádala. Tímto bych se chtěla omluvit všem, kterým jsem nějak ublížila, či se jich nějak dotkla. NEchtěla jsem, ale toho tresu je na mě moc. Až mě přijmou na střední tak se třeba trochu uklidním a vše se vrátí do starých kolejí. To fakt nevím, i když v to tiše doufám. Lidi já fakt nevím. Ale tak, rozhodla jsem se: Udělám vám radost a vydám pátý díl, možná šestý, ale další díli budou vydány nevím za jak dlouhou dobu. Takže Ok, to je k povídkám. Teď zase něco z jiného soudku.
K mini projektům. Nějak jsem s tím ještě nezačala. Možná, tedy určitě ještě proházím pořadí lidí. To je všechno a tak se mějte. Jinak vlastně ještě: Seznámení se členy proběhne formou videa, takže se o členech nejen něco dozvíte a taky je zároveň poznáte.
PS:Pro méně zdatné v Informatice(Informatice a výpočetní technice): RE: znamená odpověď. Takže RE: Smutný článek od exteráka, je odpověď na článek smutný článek od exteráka.(Hyp. odkaz..... http://nccteam.blog.cz/1302/smutny-clanek-od-exteraka
PPS: užívejte si výkendu.
 


Komentáře

1 Martina-hor Martina-hor | E-mail | 23. února 2013 v 18:45 | Reagovat

Jééé. Tak jo, alespoň něco. A co real, ten bude nebo ne? Tak jak pak děvče.

2 MartinaAyko MartinaAyko | E-mail | 23. března 2013 v 16:12 | Reagovat

Jo hele, tak to faakt nevím. Asi jo. Překládám, ale tady ho vydávat nebudem. Takže ti pak na email napíšu odkaz.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama