Únor 2013

DOTAZNÍK

24. února 2013 v 16:46 Ostatní
Ahoj lidi. Trochu jsem se po dlouhé době nudila. K psaní se mi nechtělo,a tak jsem udělala menší dotázník. Tady ho Máte


RE: Smutný článek od exteráka

22. února 2013 v 18:42 | MartinaAyko |  Ostatní

DOST UŽ

Už mě to jako fakt nebaví. Mám toho dost. Kubí pořád do mě hučí. A pořád věty ve stejném slova smyslu. A to, abych zase začala psát povídky. Ráda bych, ale lidi, mě už to nebaví. Je to v poslední době strašně nudné. Navíc na to nemám moc času. Kvůli povídkám jsem se vůbec nestíhala učit a tak dál. Hodně jsem kvůli tomu zanedbávala školu. Jak už Kubí zmiňoval, je na čase něco dělat. Ano, je na čase něco dělat. Musím se začít více učit a soustředit na školu. Ale přece jsem na to nedala a něco napsala. Ještě než začnete psát komentáře typu "Já to věděl/a" tak si přečtěte pár věc, cco vám napíšu.
Je 21.2.2013, dokončuji přípravy s odesíláním přihlášek na střední školu. Zde na základce je navíc zkoušková epidemie. Každej den se zkouší minimálně 4x (Máme 6-8hod.) Trocha učení tu je, ale co dál. Dobře, něco se naučím. A pak? Mám psát? A co moji kamarádi? Kvůli povídkám jse s nimi moc nebyla a často se i s nimi hádala. Tímto bych se chtěla omluvit všem, kterým jsem nějak ublížila, či se jich nějak dotkla. NEchtěla jsem, ale toho tresu je na mě moc. Až mě přijmou na střední tak se třeba trochu uklidním a vše se vrátí do starých kolejí. To fakt nevím, i když v to tiše doufám. Lidi já fakt nevím. Ale tak, rozhodla jsem se: Udělám vám radost a vydám pátý díl, možná šestý, ale další díli budou vydány nevím za jak dlouhou dobu. Takže Ok, to je k povídkám. Teď zase něco z jiného soudku.
K mini projektům. Nějak jsem s tím ještě nezačala. Možná, tedy určitě ještě proházím pořadí lidí. To je všechno a tak se mějte. Jinak vlastně ještě: Seznámení se členy proběhne formou videa, takže se o členech nejen něco dozvíte a taky je zároveň poznáte.
PS:Pro méně zdatné v Informatice(Informatice a výpočetní technice): RE: znamená odpověď. Takže RE: Smutný článek od exteráka, je odpověď na článek smutný článek od exteráka.(Hyp. odkaz..... http://nccteam.blog.cz/1302/smutny-clanek-od-exteraka
PPS: užívejte si výkendu.

Smutný článek od exteráka

16. února 2013 v 13:51 | Kubí(externí člen)
Ahoj, jsem Kubí. Externí člen nccteamu. Vlastně možná i oficiální to nevím jak to Ayko pobrala. Každopádně abyste to pochopili. Nechci se tu nějak dlouze rozepisovat. Tak rovnou k věci. Včera večer mě má drahá Ayko požádala, abych vám napsal toto: "Moji milí čtenáři. Dlouhou až předlouhou dobu jsem čekala, kdy to přijde. Bohužel se to objevilo zrovna teď. Ten pocit, kdy je člověk úplně vyřízený a nic nestíhá. Sice asi umřu, že vám to dělám, ale je to nutné. Mnohým osobám jsem v této době ublížila. Je čas to napravit. Nějak odčinit. Navíc kvůli mé neschopnosti rozdělit si čas, nemám vůbec čas. V poslední době se v povídkách objevilo jen pár řádků. Navíc děj se už nevyvíjí tak jak by měl. Tak tedy... Pozastavuji veškerou činnost spojenou s psaním povídek. Počítala jsem kolik mám asi rozepsaných povídek, je jich cca 8, z toho 3 spoluautorské. Svým spoluautorům už jsem to řekla a tak to říkám i vám. Sbohem. Rozlučte se s mými povídkami a doufám, že na mě budete vzpomínat v dobrém duchu, co vám dali moje(naše) povídky. Jinak končím i s korekcí. UŽ NEPŘÍJMÁM ŽÁDNÉ NABÍDKY KE KOREKTUŘE!!! Tak se mějte a ještě jednou sbohem."
Tak, tady jsem předal vzkaz od Ayko. Mé poslání tady tedy končí. Já samozřejmě doufám, že to není napořád. Ale když jsem viděl, s jakou bolestí likviduje všechny dokumenty, tak si myslím, že bez toho dlouho nevydrží.
Dobrá zpráva... mám kopie všech dílů ode všech povídek.
Alespoň za mě odpusťte Ayko a vy co bydlíte v Praze 6-10 hezké prázdniny.
Exterák Kubí

!!!DÚLEŽITÉ INFO!!!

5. února 2013 v 20:07 | MartinaAyko

"!!!DÚLEŽITÉ INFO!!!"

Důležité informace
Ahoj, tak jsem tu zase. Přináším další nové informace.
1)Cosplay- Tak, slibované cosplay video, bude mít menší zpoždění. Jelikož ten, kdo jakštakš stíhá je Cvrmen. Já mám teď hodně věcí ze školou. Moc toho nestíhám.Nefunguje mi věc jménem modem, takže nemám ani připojení na internet. Takže vlastně článek vydávám ve škole před zraky všech přítomných. :D
2)FanFiction- Ano, vím že jsem slibovala brzké vydání dalších dílů. Ale nějak nestíhám díly dopisovat. Navíc já "debil" jsem si rozepsala novou povídku. Navíc v povídkách jsou různé děje, postavy a situace. A tak není jednoduché psát víc povídek na ráz. Jako když máte v jedné povídce nějaké postavy do sebe zamilované a v druhé povídce je vražda a nenávist. Tak jako, asi si dokážete představit jaký to je.
3)Nové řazení článků- Pro lepší orientaci na blogu budou články rozděleny do několika rubrik. Nevím přesně jak, dopíšu později. Samozřejmě vydám i orientační článek, abyste se ze začátku neztrácely a rychle našli to, co hledáte.(samozřejmě pokud to tu je :D :D :D :D)
4)Nové projekty- No, jen mini projekty, které nezaberou moc práce. Budou to články, něco jako krátké slohovky. Budu psát o lidech z mého života. O všech. Jak o lidech bez kterých si život nedokážu představit, tak o lidech kteří mě štvou. Mezi prvními bude moje milovaná sestřička, poté by to mohla být mimišek, lucfi, fáčuldák. Pak teprve bych dala někoho kdo mě štve a pak zase moje milované osoby jako, Michal, Kuba, Kubí, Ondra, Tomáš, Fier, atd, atd, atd....
To je vše, co vám dnes píšu. Mějte fajn a těšte se na první díl mého projektu.


PS:ČLÁNEK SEZNAM VYJDE SPOLEČNĚ S PRVNÍM DÍLEM MÉHO MINI PROJEKTU. DÍK.